Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie informuje iż 14 czerwca o godz. 730 z pod siedziby MG LKS Zelów odbędzie się wyjazd na Letnie Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS Województwa Łódzkiego, które odbędą się w Ręcznie (powiat piotrkowski). Organizatorem tego rocznych igrzysk będzie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi.

     Reprezentacja miasta i gminy weźmie udział w konkurencjach: piłka koszykowa (kobiet i mężczyzn), piłka nożna (kobiet i mężczyzn), piłka siatkowa (kobiet i mężczyzn), przeciąganie liny, lekkoatletyka (skok w dal, pchnięcie kulą, biegi przełajowe) oraz innych dyscyplinach sportowych. Nie zabranie również konkurencji dla osób niepełnosprawnych w ramach bloku integracyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem tego rocznych igrzysk.

Liczymy na Twoją obecność! Pamiętaj! 14 czerwiec br. godz. 730, wyjazd z pod siedziby MG LKS!