Wśród naszej młodzieży w poszczególnych dyscyplinach drugiego rzutu znalazły się:

szkoły podstawowe

60 m dziewcząt
5 miejsce - Bzikowska Julia z SP 4 Zelów

200 m dziewcząt
1 miejsce - Karbowniczak Martyna z SP 2 Zelów
5 miejsce - Gajda Zuzanna z SP 4 Zelów 

200 m chłopców
7 miejsce - Dobroszek  Dominik z SP 2 Zelów

600 m dziewcząt
2 miejsce - Werner Marta z SP 2 Zelów
8 miejsce - Kemerdyner Oliwia z SP 4 Zelów

1000 m chłopców
1 miejsce - Wrzesiak Jakub z SP 2 Zelów
6 miejsce - Goździewicz Szymon z SP 2 Zelów
7 miejsce - Bednarek Jakub z SP 2 Zelów

skok w dal dziewcząt 
4 miejsce - Pelian Justyna z SP 2 Zelów
5 miejsce -  Stolarek Aniela z SP2 Zelów
6 miejsce - Rękiewicz Julita z SP 4 Zelów

skok w dal chłopców
5 miejsce - Stawowczyk Przemysław z SP 4 Zelów
9 miejsce - Grzebielucha Dawid z SP 2 Zelów

rzut piłką dziewcząt
3 miejsce - Gąsiorowska Monika z SP 4 Zelów
5 miejsce - Wojtala Weronika z SP 2 Zelów
7 miejsce - Zamolska Martyna z SP 4 Zelów

rzut piłką chłopców
4 miejsce - Badziak Adam z SP 2 Zelów
6 miejsce-  Mądrzejewski Maciej z SP 4 Zelów
9 miejsce - Wilczek Igor z SP 4 Zelów

sztafeta szwedzka dziewcząt 
2 miejsce zajęły dziewczyny z SP 2 Zelów
5 miejsce zajęły dziewczyny z SP 4 Zelów

sztafeta szwedzka chłopców
10 miejsce zajęły chłopcy z SP 4 Zelów


w kategorii szkół gimnazjalnych 

100 m dziewcząt
5 miejsce - Pawlak Klaudia z ZSO Zelów
6 miejsce - Gołuch Paulina z ZSO Zelów

100 m chłopców
4 miejsce - Zeja Adam z ZSO Zelów
 
300 m dziewcząt
5 miejsce - Klemczak Julia z ZSO Zelów
6 miejsce - Wincaławska Żaneta z ZSO Zelów

300 m chłopców
2 miejsce - Pawlak Mateusz z ZSO Zelów
4 miejsce - Szczepanek Patryk z Gimnazjum w Łobudzicach

600 m dziewcząt
3 miejsce - Weronika Tokarczyk z ZSO Zelów

skok w dal dziewcząt 
2 miejsce - Lewandowska Weronika z ZSO Zelów
3 miejsce - Nowak Klaudia z ZSO Zelów

pchnięcie kulą dziewcząt
2 miejsce - Jędrzejczyk Martyna z ZSO Zelów
8 miejsce - Skura Karina z ZSO Zelów

skok wzwyż dziewcząt
6 miejsce - Stanisławska Kamila z ZSO Zelów
8 miejsce - Stawowczyk Aleksandra z ZSO Zelów

skok wzwyż chłopców
4 miejsce - Kapuściński Dawid z ZSO Zelów
6 miejsce - Martyniak Wiktor z ZSO Zelów

sztafeta 4x100 m dziewcząt
4 miejsce zajęły dziewczyny z ZSO Zelów

sztafeta 4x100 m chłopców
3 miejsce zajęli chłopcy z ZSO Zelów
8 miejsce zajęli chłopcy z Gimnazjum w Łobudzicach.

 

Komunikat I rzutu Ligi LA (2014 rok)

Komunikat II rzutu Ligi LA (2015 rok)

Komentarze  

0 #1 MG LKS Zelów - Zelowska lekkoatletyka na wysokim poziomiePenney 2019-01-18 07:16
Magnificent goods from you, man. I have understand your
stuff previous to and you're just extremely magnificent.
I really like what you have acquired here, certainly like what you're saying and the way in which you say it.
You make it entertaining and you still take care of to keep it smart.
I can not wait to read much more from you. This is really a terrific site.
generic viagra: http://ridley77.com/forums/index.php?topic=521524.0
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież