Jak co roku w okresie wakacyjnej Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie jest organizatorem Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej. Do tegorocznej IV edycji zgłosiło się pięć drużyn sportowych: "Metanol", "Marex" Bachorzyn, LZS OSP Kurów, "Zelowiak" i drużyna "Żelaźniaka". Grano systemem każdy z każdym. 

    Uroczystości podsumowujące tegoroczną edycje odbyły się 30 sierpnia na stadionie ZKS "Włókniarz" w Zelowie podczas tegorocznych Dni Zelowa. W uroczystościach wzięły udział drużyny, Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Łodzi Marek Mazur, Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, Prezes MG LKS Zelów Szczepan Krajda.

Końcowa kolejność miejsc:

I miejsce - drużyna "Metanol" Zelów

II miejsce - drużyna "Marex" Bachorzyn

III miejsce - drużyna "Żelaźniak"

IV miejsce - drużyna "Zelowiak"

V miejsce - drużyna LZS OSP Kurów


 

Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

 

Końcowy rozkład tabelowy:

 

Film podczas koncertu zespołu muzycznego "Big Cyc"

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna