6 września br. na obiekcie "Orlik" w Działoszynie zostały rozegrane Wojewódzkie Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w piłce nożnej działaczy. Nasza drużyna z MG LKS Zelów stanęła na wysokości zadania i obroniła tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS Działaczy zdobyty w zeszłym roku.  Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn piłkarskich. Grano systemem każdy z każdym, wyniki z udziałem naszej drużyny przedstawiają się następująco: ULKS Działoszyn - MG LKS Zelów 0:0, LKS Zawisza Pajęczno - MG LKS Zelów 0:5, MG LKS Zelów - GZLZS  Wola Krzysztoporska 3:2, LKS Kietlin - MG LKS Zelów 0:2.

    Końcowa kolejność miejsc tegorocznych mistrzostw: MG LKS Zelów z dorobkiem 10 punktów - br. 10:2 uplasował się na pierwszym miejscu, II miejsce zajęła drużyna LKS Kietlin (powiat radomszczański) 7 pkt - br. 5:3, III miejsce LKS Zawisza Pajęczno (powiat pajęczański) 7 pkt - br. 5:8, IV miejsce dla ULKS Działoszyn (pow. pajęczański) 2 pkt - br. 2:6, V miejsce zajęła drużyna z Gminnego Zrzeszenia LZS Wola Krzysztoporska z 1 pkt - br. 6:9 (pow. piotrkowski). Nie zabrakło również wyróżnień dla naszej drużyny w kategoriach indywidualnych. Najlepszym bramkarzem został Andrzej Gudzio, najlepszym strzelcem został Maciej Kędzierski.