W wyniku rywalizacji kolejność miejsc w poszczególnych dyscyplinach przedstawia się następująco:

 Szachy - Kobiety

1.Olga Kopeć - Gmina Zelów

2. Maja Golik - Gmina Bełchatów

3. Karolina Włodarczyk - Gmina Drużbice

 

Szachy - Mężczyźni

1. Tadeusz Ciura -  Gmina Zelów

2. Michał Golik - Gmina Bełchatów

3. Kazimierz Piotrowski - Gmina Szczerców

 

Warcaby - Kobiety

1. Karolina Cieślak - Gmina Drużbice

2. Sylwia Trębacz - Gmina Zelów

3. Alina Wojciechowska - Gmina Bełchatów

 

Warcaby - Mężczyźni

1. Maciej Pisarek - Gmina Drużbice

2. Marek Ławski - Gmina Bełchatów

3. Bartosz Sowała - Gmina Zelów

4. Łukasz Topolski - Gmina Szczerców

 

Tenis Stołowy - Kobiety

1. Sandra Wróż - Gmina Szczerców

2. Martyna Stępień - Gmina Zelów

3. Małgorzata Kociołek - Gmina Drużbice

 

Tenis Stołowy - Mężczyźni

1. Wiktor Wojewoda - Gmina Szczerców

2. Adrian Rejmicz - Gmina Bełchatów

3. Kamil Frątczak - Gmina Zelów

4. Rafał Dudziński - Gmina Drużbice 

 

Rzut Lotką - Kobiety

1. Natalia Jaworska - Gmina Zelów

2. Julia Kołodziej - Gmina Drużbice

3. Aleksandra Sukiennik - Gmina Szczerców

4. Patrycja Woźniak - Gmina Zelów

5. Dorota Kurowska - Gmina Bełchatów

6. Martyna Wojtasik - Gmina Drużbice

7. Wiktoria Szataniak - Gmina Szczerców

 

Rzut Lotką - Mężczyźni

1. Adrian Kaczorowski - Gmina Bełchatów

2. Jerzy Walczak - Gmina Bełchatów

3. Krystian Dudziński - Gmina Drużbice

4. Andrzej Sowała - Gmina Zelów

5. Dawid Ślusarczyk - Gmina Drużbice

6. Grzegorz Wróż - Gmina Szczerców

7. Paweł Bogusławski - Gmina Szczerców

 

Biegi Przełajowe - Kobiety

1. Milena Gierach - Gmina Kleszczów

2. Marta Werner - Gmina Zelów

3. Aleksandra Paszkiewicz - Gmina Szczerców

4. Kinga Szataniak - Gmina Szczerców

5. Magdalena Malenta - Gmina Zelów

6. Joanna Kaczmarczyk - Gmina Kleszczów

 

Biegi Przełajowe - Mężczyźni 

1. Michał Storczyk - Gmina Zelów

2. Kamil Romas - Gmina Bełchatów

3. Mateusz Anglart - Gmina Zelów

4. Mateusz Kobiera - Gmina Kleszczów

5. Jakub Pietruszka - Gmina Szczerców

6. Sergiusz Urbaniak - Gmina Kleszczów

7. Wiktor Janas - Gmina Szczerców

 

Podnoszenie Odważnika - 17,5 kg

1. Mateusz Pruszkowski - Gmina Zelów

2. Karol Ozga - Gmina Bełchatów

3. Bartosz Pruszkowski - Gmina Zelów

4. Marcin Piskała - Gmina Szczerców

 

Wielobój Sprawnościowy

1. Oskar Niewiadomski - Gmina Zelów

2. Mateusz Wojciechowski - Gmina Zelów

3. Mateusz Urbanicki - Gmina Kleszczów

4. Maciej Tomczak - Gmina Szczerców

5. Przemysław Raszewski - Gmina Szczerców

6. Arkadiusz Ceglarek - Gmina Bełchatów

7. Kamil Kurowski - Gmina Bełchatów

8. Mariusz Kozłowski - Gmina Kleszczów

 

Przeciąganie Liny 

1. Gmina Bełchatów

2. Gmina Zelów

3. Gmina Szczerców

 

 

Komentarze  

0 #2 Zdjęcia z gminnych IgrzyskAktimel 2015-11-19 18:50
Cytuję Janek:
Będą może zdj z gminnych Igrzysk :) ?

Zdjęcia z gminnych igrzysk również zostały udostępnione. Znajdują się w zakładce "Galeria Zdjęć". Niestety za jakość tych zdjęć nie odpowiadam.
Cytować
0 #1 Igrzyska GminneJanek 2015-11-19 18:01
Będą może zdj z gminnych Igrzysk :) ?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież