Szanowni Państwo!

Z dniem dzisiejszym oddajemy do użytku możliwość dodania komentarza pod każdym artykułem udostępnionym przez naszą redakcję. Obsługa formularza jest banalnie prosta a wypełnienie jej nie powinno zająć zbyt dużo czasu. Dodać komentarz można na dwa sposoby... Pierwszy z nich jeśli posiadasz utworzone wcześniej konto na naszej stronie internetowej wystarczy że zalogujesz się a następnie wpiszesz treść którą chcesz się informacją podzielić. Jeśli nie masz konta a chciałbyś mieć, nic trudnego... Dodaliśmy możliwość rejestracji użytkownika wypełniając krótki formularz. Nie zapomnij spisać potrzebnych do zalogowania informacji (hasło, login, swój adres mailowy który umożliwi ewentualne odzyskania hasła). Jeśli natomiast chcesz zamieścić swój komentarz w sposób anonimowy musisz pamiętać o tym iż w tym celu należy wypełnić wszystkie wymagane pola! Istotna uwaga! Każdy wpis będzie kontrolowany. Wpisy które zawierają słowa wulgarne oraz obraźliwe treści będą skutecznie usuwane.

Podziel się swoimi opiniami dodając na naszej stronie komentarze!

 Formularz który umożliwia rejestracje / logowanie użytkownika.

 Formularz dzięki któremu dodasz swój komentarz!

 

 

 

 

Komentarze  

0 #2 MG LKS Zelów - Nowe możliwości naszej strony.Dominga 2018-05-21 13:55
Hi, I do believe this is a greeat site. I stumbledupon it ;) I
will come back yet again since i have book marked it.
Mohey and freedom is the greatest way to change, may you
bbe rich and conyinue tto help others.

Also visit my web page informacje: http://leasing-na-start.pl/
Cytować
0 #1 KomentarzUżytkownik 2015-11-19 06:22
Bardzo dobre rozwiązanie! Tak trzymać! :roll:
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna