Szanowni Państwo! 


Przypominamy iż już w najbliższą niedzielę Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie będzie organizatorem XXVI Otwartych Mistrzostwach Zelowa w Szachach im. Stanisława Komidzierskiego. Jak co roku tak i teraz przygotowaliśmy uczestnikom wiele, wiele wyróżnień i nagród pieniężnych w różnych kategoriach wiekowych i nie tylko. Polecamy Państwu tegoroczne legendarne Otwarte Mistrzostwa Zelowa w Szachach! Start 3 kwietnia br,, zapisy oraz weryfikacja (zgodnie z wcześniejszymi zgłoszeniami internetowymi) odbędą się w  dniu zawodów w godzinach 8:00-9:30. Miejsce rozgrywanych mistrzostw: Dom Kultury w Zelowie (ul. Kościuszki 74). Honorowy Patronat nad tegoroczną edycją objęła Pani Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska. 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach zorganizowanych przez nasz klub! ;)