Już w najbliższy weekend reprezentacja MG LKS w Zelowie weźmie udział w mistrzostwach powiatu oraz województwa w warcabach 64-polowych. Wszystkich chętnych mieszkańców miasta i gminy Zelów zachęcamy do wzięcia udziału w w/w zawodach. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt za pośrednictwem facebook-u lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W informacji proszę o podanie również numeru telefonu. 9 kwietnia br. odbędą się Indywidualne i drużynowe mistrzostwa powiatu w warcabach 64-polowych, 10 kwietnia br. odbędą się Indywidualne mistrzostwa województwa łódzkiego w warcabach 64-polowych. Wyjazd do Drużbic na mistrzostwa o godzinie 8:30 z pod siedziby biura MG LKS w Zelowie (ul. Plac Dąbrowskiego 10). Życzymy samych sukcesów!