Zagłosuj na ANDRZEJA GUDZIO
w plebiscycie Dziennika Łódzkiego
na Najlepszego Samorządowca Roku 2016!

Radny Rady Miejskiej w Zelowie, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Samorządu Gminy Zelów. Od ponad 20 lat jest nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie, od kilku kadencji pełni funkcję w Miejsko-Gminnym Ludowym Klubie Sportowym w Zelowie, aktywny działacz Ludowych Zespołów Sportowych.

Aby oddać głos na Andrzeja wyślij SMS
o treści BE.148 pod numer telefonu 72355

Zachęcamy do oddania głosu na Andrzeja!