OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

      Już za niespełna dwa miesiące najlepsi sportowy z województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS wezmą udział w corocznych Ogólnopolskich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych. Tegoroczne igrzyska będą miały szczególny charakter ponieważ w roku bieżącym właśnie nasze Zrzeszenie będzie obchodzić 70-lecie założenia organizacji. Z tej okazji będzie to podwójne wydarzenie połączone z Centralnymi Igrzyskami LZS oraz Jubileuszem 70-lecia LZS. Honorowy Patronat nad tegorocznymi centralnymi obchodami objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Zapraszamy na stronę internetową XIX Ogólnopolskich Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych igrzyskalzs2016.pl