{jcomments off}

     12 czerwca br. odbędą się Letnie Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego. Z tej okazji pragniemy Państwa zaprosić do wspólnej zabawy uczestnicząc w poszczególnych konkurencjach: piłka nożna kobiet i mężczyzn, piłka siatkowa kobiet i mężczyzn, piłka koszykowa kobiet i mężczyzn, przeciąganie liny, Lekkoatletyka na dystansach rocznik 2001 i młodsi 800 m - dziewczęta, 1000 m - chłopcy, 1998-2000: 1500m kobiety, 2000m - mężczyzn, rocznik 1997 i starsi: 2000m - kobiet, 3000 m - mężczyzn, oraz w bloku integracyjnym. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt na nasz adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tegoroczne igrzyska będą połączone z Wojewódzkimi Obchodami z okazji 70-lat Ludowych Zespołów Sportowych. (regulamin uczestnictwa).

UWAGA! Wyjazd na tegoroczne igrzyska godz. 7:30
z pod siedziby MG LKS Zelów (ul. Plac Dąbrowskiego 10).