{idkey=8719b0[url=http%3A%2F%2Flkszelow.pl%2F14-aktualnosci%2F194-trzecie-miejsce-podczas-wojewodzkich-igrzysk-lzs][title=Trzecie+miejsce+podczas+wojew%C3%B3dzkich+igrzysk+LZS][desc=]}

    13 czerwca w Ręcznie na obiekcie sportowym Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi odbyły się coroczne Wojewódzkie Letnie Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych. W tegorocznych igrzyskach LZS świętowaliśmy wojewódzkie 70-lecie powstanie Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Wśród gości zaproszonych naszą gminę reprenzetowała Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zelowie Agnieszka First, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, Radny Rady Miejskiej w Zelowie Andrzej Gudzio. Podczas uroczystości  został poświęcony nowy sztandar dla Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS oraz wręczono Wacławomi Chęcińskiemu, Henrykowi Trębaczowi, Andrzejowi Gudziowi, Władysławowi Błochomi okolicznościowe medale pamiątkowe z okazji założenia 70-lecia LZS. 

    W dalszej części programu zostały przeprowadzone igrzyska w konkurencjach piłki nożnej, siatkowej, koszykowej, biegach lekkoatletycznych, przeciąganiu liny oraz bloku integracyjnego. W wyniku zmagań sportowych MG LKS Zelów zwyciężyła w konkurencjach piłki nożnej oraz piłki koszykowej oraz lekkiej atletyce mężczyzn. W klasyfikacji ogólnej bloku integracyjnego zelowska młodzież ze SPON Zelów zajęła wysokie drugie miejsce. W ostatecznym podsumowaniu tegorocznych igrzysk MG LKS Zelów została sklasyfikowana na wysokim trzecim miejscu! Zarząd Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie dziękuje wszystkim uczestniczką i uczestnikom za start w poszczególnych dyscyplinach, sportową rywalizacje i godne reprezentowanie podczas tegorocznych igrzysk. Relacja zdjęciowa,

Komentarze  

0 #1 Świetnie!Zelowiak 2016-08-13 20:11
Zelów w dalszym ciągu w czołówce! Bardzo dobrze, oby ta passa was nie opuszczała! Życzę jeszcze więcej SUKCESÓW!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna