http://lkszelow.pl/images/phocagallery/2016/Wicemistrzowie_woj_pn/thumbs/phoca_thumb_l_2016_20160731_134210.jpg

     To już po raz kolejny Zelów gościł najlepsze drużyny piłki nożnej mężczyzn z województwa łódzkiego drużyn niezrzeszonych. W wyniku rywalizacji reprezentacja miasta i gminy Zelów o włos otarła się o powtórzenie wspaniałego wyniku z przed dwóch lat. W tym że właśnie okresie reprezentacja Zelowa była wielokrotnym corocznym mistrzem wojewódzkim w tej że dyscyplinie. W tym roku tak naprawdę w meczu decydującym zabrakło tak niewiele... Po niezwykłej zaciętej walce z LKS OMEGA Kleszczów nasza reprezentacja ostatecznie musiała zadowolić się wicemistrzostowem w tym że turnieju. Podczas odbywającego się turnieju była prowadzona indywidualna kwalifikacja w której w kategorii na najlepszego strzelca wybrano Tomasza Lisieckiego (MG LKS Zelów), najlepszym bramkarzem został również zawodnik ze Zelowa Marcin Peflik, który nie wpuścił ani jednej bramki. (zdjęcia dostępne w zakładce "zdjęcia")