26-28 sierpnia br. w Tarnowie Podgórnym odbyły się XIX Ogólnopolskie Igrzyska Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Podczas tegorocznych igrzysk odbyła się uroczystość podsumowująca minione 70-lat istnienia naszego zrzeszenia. Igrzyska to 19 konkurencji drużynowych i indywidualnych w części sportowej oraz sportowo-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych. Reprezentowaliśmy województwo łódzkie w poszczególnych dyscyplinach sportowych piłki nożnej kobiet i mężczyzn, czwórbój kobiet, piłki koszykowej mężczyzn oraz bloku integracyjnym. 

     Dużym sukcesem odniesionym podczas tegorocznych igrzysk była drużyna piłki koszykowej mężczyzn. Zelowska drużyna Ku Chwale Basketball zdobyła Mistrzostwo Polski LZS w piłce koszykowej. Rozgrywki, w których udział wzięli w Tarnowie Podgórnym reprezentanci 11 województw, były na bardzo wysokim poziomie, a część zawodników miała do czynienia z profesjonalną koszykówką. „Zacięty bój” stoczyła nasza drużyna najpierw z przedstawicielami woj. zachodniopomorskiego (wygrana 1 punktem) i lubelskiego (2 punktami), a w finale z gospodarzami - reprezentantami woj. wielkopolskiego. Po zacię- tym pojedynku drużyna Ku Chwale Basketball odniosła zwycięstwo 12-8 stając się w ten sposób najlepszą drużyną LZS w koszykówce 3x3 w kraju. Skład mistrzowskiej drużyny: Sergiusz Michalak, Rafał Niewiadomski, Tomasz Pietruszewski, Marcin Skowroński. 


    W dyscyplinach przeznaczonych dla bloku integracyjnego województwo łódzkie łącznie zdobyło aż 22 medale (5 złotych, 9 srebrnych, 8 brązowych). W rzucie piłką do kosza kobiet na 6 miejscu została sklasyfikowana Justyna Beton, rzut piłką do kosza mężczyzn 4 miejsce Kamil Nowak, rzut ringo - 4 miejsce Justyna Beton, 5 miejsce Kamil Nowak, tor przeszkód - 4 miejsce Kamil Nowak, w biegu na 60 metrów mężczyzn 9 miejsce dla Kamila Nowaka. Bardzo dobrze spisali się tenisistki i tenisiści z blogu integracyjnego SPON Zelów zdobywając kilka medali. Tenis stołowy kobiet gra pojedyncza - 2 miejsce dla Justyny Beton, gra pojedyncza mężczyzn - 2 miejsce dla Michała Kluki. W grze podwójnej kobiet Justyna Beton i Dorota Adamczyk zostali sklasyfikowani na 3 miejscu, w grze podwójnej mężczyzn Kamil Nowak i Michał Kluka - 2 miejsce. W meczu o trzecie miejsce w grze mieszanej Justyna Beton i Michał Kluka - 3 miejsce.

     W klasyfikacji punktowej województw na 16 sklasyfikowanych województw województwo łódzkie zajęło 8 miejsce XIX Ogólnopolskich Igrzysk LZS. Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie organizatora mistrzostw www.igrzyskalzs2016.pl .

Komentarze  

0 #8 MG LKS Zelów - Koszykarze najlepszą drużyną podczas XIX Ogólnopolskich IgrzyskReta 2018-09-02 06:18
I adore looking through and I believe this website got some truly utilitarian stuff on it!


Feel free to surf to my blog post Alpha XR Male Enhancement
Review: https://ssc.lewiscenter.org/wiki/index.php/User:LDQMandy412969
Cytować
0 #7 MG LKS Zelów - Koszykarze najlepszą drużyną podczas XIX Ogólnopolskich IgrzyskSofia 2018-08-25 01:28
Some genuinely interesting details you have
written.Aided me a lot, just what I was searching for :
D.

Feel free to surf to my weblog; Julia's Finest Cream: http://www.short4free.us/Julias_Finest_472600
Cytować
0 #6 MG LKS Zelów - Koszykarze najlepszą drużyną podczas XIX Ogólnopolskich IgrzyskJaxon 2018-08-18 11:42
Regards for this howling post, I am glad I noticed this internet site on yahoo.Also visit my homepage ... Livali Ageless Moisturizer Review: http://autorpa.lib.fju.edu.tw:2048/login?url=http://newreviewhq.com/skin-care/livali-ageless-moisturizer-review/
Cytować
0 #5 MG LKS Zelów - Koszykarze najlepszą drużyną podczas XIX Ogólnopolskich IgrzyskJonathon 2018-08-17 02:07
That is a great tip especially to those new to the blogosphere.
Brief but very precise information? Appreciate your
sharing this one. A must read article!

Here is my page; Livali Skin Care: http://wiki.thefuturerobots.com/doku.php?id=a_guide_to_buying_exciting_wo_kout_skin_ca_e_p_oducts
Cytować
0 #4 O que e o bitcoin e para que e necessidade: distintamente e simples frasesCryptoErah 2018-08-14 18:51
Bitcoin normalmente relacionam-se a equipe digitais de dinheiro. Ela existe exclusivamente em formato virtual. Apesar de sua real trocados por produtos, servicos ou convencionais financas.
Bitcoin especifico. Ela nao ligado com as atividades dos bancos, nao tem fisico aspecto, e desde o inicio criada desregulada e descentralizada.
Se simples palavras, o que e o bitcoin e digital dinheiro, que sao extraidas em computacao instrumentos e giram no proprio sistema de seu leis.
euros bitcoin: https://bitcoinpor.top/como-converter-bitcoin-para-euro-compre-bitcoin
Cytować
0 #3 A bump under the arm - in some cases surgery necessaryKulMORA 2018-08-12 20:38
Pokrasnenie armpit brings inconvenience, hurts when clicking. to Postpone trip doctor should not. Formation under the muscle cavity may turn out to be dangerous illness. However more often it is consequence frequent use antiperspirants, non-compliance rules personal hygiene, increased sweating. Inflammation triggers a close blouse, polluted razor, the infection.
small lump under armpit: http://armpit.info/what-does-a-small-hard-lump-under-armpit-mean
Pain under the arm, redness, lump becoming hot? This is the boil that should operated on, then take antibiotics. First treat ointments, antibacterial drugs. When the process is started, shown surgery.
Cytować
0 #2 How to return smooth skin facial: chemical peelMirkaSicy 2018-07-28 11:34
Peels can help to eliminate from the greater part age amendments of the skin cover. operations efficient at any age, recommended for skin layer of any type. After superficial exfoliation disappear minor wrinkles, skin turns out young, smooth. Regeneration – three days. deeper peeling well copes wrinkles (expression, age, affects hardly noticeable pits, removes spots.
Regeneration – seven days. Profound peeling doing in the beauty clinics. This is maximum efficient procedure, however requires long term adaptation – about one month.
light chemical peel before and after: http://chemicalpeel.in/light-chemical-peel-before-and-after-the-procedure
Cytować
0 #1 Features and signs hidden internal swelling during pregnancyKIRATags 2018-07-09 05:56
To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
swollen feet after pregnancy: http://pregnancyplus.info/why-do-you-have-swollen-feet-after-pregnancy
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna