Drogie warcabistki i warcabiści z miasta i gminy Zelów! Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie serdecznie zaprasza na treningi w warcabach 64-polowych. Spotkania odbędą się w każdy wtorek i piątek, początek od godziny 19:30. Osoby zainteresowane bardzo prosimy o kontakt, w treści wiadomości proszę o podanie imię i nazwisko osób zainteresowanych oraz numer telefonu kontaktowego na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

    Przypominamy, iż już 8 kwietnia br. odbędą się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego, dzień później w niedzielę odbędą się Wojewódzkie Indywidualne Mistrzostwa w warcabach 64-polowych. W mistrzostwach tych biorą udział najlepsi warcabiści z całego województwa, frekwencja w roku 2016 wyniosła 141 warcabistek/warcabistów.