W imieniu organizatorów Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie serdecznie poleca i zaprasza do wzięcia udziału wieloletniego członka Zarządu MG LKS w Zelowie ś.p. Aleksandra Kałużnego. Aleksander wielokrotnie reprezentował miasto i gminę w zawadodach szczebla powiatowego, wojewódzkiego oraz ogólnopolskiego w warcabach 64-polowych, 100-polowych oraz szachach. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w I memoriale Aleksandra Kałużnego w Szachach. Zawody poprawdzi obsada z MG LKS w Zelowie.

Komentarze  

0 #1 Music Album Great MusicWtilliamadoda 2018-12-12 15:17
[FREE zip] Music Album Album [Full Download] 2019
Music Album Great Music


You listen in: http://musicalbum.hostMusic Album
Album Full# Download Music Album 2019 Working Zip
[Mp3 @Zip\ Telecharger Music Album Album Gratuit
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież