Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie już po raz XXVIII był organizatorem Otwartych Mistrzostw Zelowa w Szachach. W tegorocznej edycji udział wzięło 130 szachistek/ów z całej Polski oraz zagranicy.

I.BEDNAREK SYLWESTER, Łódź

nagroda pieniężna w wysokości 800 złotych, ufundowana przez Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej.

II.OMELJA ARTEM, Ukraina
nagroda pieniężna w wysokości 500 złotych, ufundowana przez syna inicjatora mistrzostw i patrona turnieju Sławomira Komidzierskiego.

III.KOWALCZYK ARAFAŁ, LKS PARK Starzenice
nagroda pieniężna w wysokości 300 złotych, ufundowana przez Przewodniczącego Sejmiku Województwa Łódzkiego Marka Mazura.

IV.SOPUR LECH, RPW Okucia Budowlane Łódź
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych, ufundowana przez Przewodniczącej Rady Miejskiej w Zelowie Agnieszki First.

V. BAKALARZ LESZEK, KSz HETMAN Kielce
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych, ufundowana przez inicjatora mistrzostw szachowych Bogdana Bujaka

VI.STECZEK MARCIN, Konin
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych, ufundowana przez inicjatora mistrzostw szachowych Tadeusza Rozpary.

VII.KOWALCZYK MARIUSZ, LKS PARK Starzenice
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych, ufundowana przez inicjatora mistrzostw szachowych Mariusza Kaczmarka

VIII.MRÓZ WALDEMAR, Radom
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych, ufundowana przez wieloletniego inicjatora mistrzostw szachowych Jana Juszczyka

IX.WŁODARCZYK OSKAR, Ostrów Wielkopolski
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych, ufundowana przez Prezesa Zakładu Usług Komunalnychw Zelowie Stanisława Boczka.

X. OLSZEWSKI MAREK, Bydgoszcz
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych, ufundowana przez Prezesa Fundacji Rozwoju Gminy Zelów Marka Góreckiego.

XI. MACIEJCZAK ANDRZEJ, Sieradz
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych, ufundowana przez właściciela firmy „STIVEX" w Zelowie Szczepana Wrzesiaka.

XII. STRĄCZYŃSKI MAREK, Częstochowa
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych, ufundowana przez Radnego Rady Gminy Drużbice Piotra Kociołka.

XIII. WALASZCZYK WITOLD, TS-R HETMAN Konin
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych, ufundowana przez Radnego Rady Powiatu w Bełchatowie Dariusza Roguta.

XIV. OSIŃSKI EMIL LKS STOMIL Bełchatów
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych, ufundowana przez Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Bełchatowie Damiana Nowaka

XV. KRUPIŃSKI KONRAD, Opoczno
nagroda pieniężna w wysokości 150 złotych, Prezesa Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie Szczepana Krajdy


Wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

- BUKAŁA WERONIKA, Bełchatów
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych dla najlepszej zawodniczki powiatu bełchatowskiego, ufundowana przez wieloletniego fundatora Ryszarda Urbańczyka.

- OSIŃSKI EMIL, Puls Gminy Bełchatów
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych dla najlepszego zawodnika powiatu bełchatowskiego ufundowana przez wieloletniego fundatora Marcina Rzepeckiego.

- KAUKIEL PIOTR, Moszczenica
nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych dla najlepszej/najlepszego zawodnika powiatu piotrkowskiego, ufundowana przez Przewodniczącego Rady Powiatowej SLD w Piotrkowie Trybunalskim Grzegorza Adamczyka.

- GUZIK NATALIA, Wieluń
nagroda pieniężna w wysokości 100 złotych dla najlepszej zawodniczki mistrzostw, ufundowana przez Prezesa Stowarzyszenia Powiatowego Ruchu Społecznego w Bełchatowie Marcina Bagińskiego.

- KOPEĆ OLGA, Łobudzice
nagroda pieniężna w wysokości 100 złotych dla najlepszej zawodniczki mistrzostw miasta i gminy Zelów, ufundowana przez Radnego Rady Powiatu w Bełchatowie Tadeusza Dobrzańskiego.

- DOLIWA ARKADIUSZ, Sobki
nagroda pieniężna w wysokości 100 złotych dla najlepszego zawodnika mistrzostw miasta i gminy Zelów, ufundowana przez Prezesa Gminnej Spółdzielni w Zelowie Zbigniewa Dubińskiego.

- SZMACIŃSKA GRAŻYNA, Łódź
nagroda pieniężna w wysokości 100 złotych dla najstarszej zawodniczki mistrzostw, ufundowana przez wieloletniego fundatora Jana Srzednickiego.


- BĄBEL WALDEMAR, Częstochowa
nagroda pieniężna w wysokości 100 złotych dla najstarszego zawodnika mistrzostw, ufundowana przez wieloletniego fundatora Zdzisława Chodorowicza.

- RĄCZKOWSKA DOMINIKA, Strzałków
nagroda pieniężna w wysokości 100 złotych dla najmłodszej zawodniczki mistrzostw, ufundowana przez Prezesa Koła Łowieckiego „Matecznik" w Zelowie Henryka Szajblera.

- RĄCZKOWSKI KAROL, Strzałków.
nagroda pieniężna w wysokości 100 złotych dla najstarszego zawodnika mistrzostw, ufundowana przez Radnego Rady Miejskiej w Zelowie Andrzeja Gudzio.

- BUKAŁA WERONIKA, Bełchatów.
nagroda pieniężna w wysokości 100 złotych dla najlepszej zawodniczki mistrzostw do 13 lat, ufundowana przez Przewodniczącego Rady Powiatowej SLD w Bełchatowie Dominika Szajblera

- KALISZUK KAMIL, UKS Hetman Częstochowa.
nagroda pieniężna w wysokości 100 złotych dla najlepszego zawodnika mistrzostw do 13 lat, ufundowana przez Przewodniczącego Koła SLD w Zelowie Adama Bartosika.

- GRZYB ANNA, Bełchatów
nagroda pieniężna w wysokości 100 złotych dla najlepszej/najlepszego zawodnika/zawodniczki mistrzostw gminy Bełchatów, ufundowana przez Sekretarza Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS w Bełchatowie Władysława Błocha.

  Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie składa podziękowanie dla wszystkich sponsorów, którzy ufundowali nagrody pieniężne w poszczególnych kategoriach, uczestnikom za start w tegorocznej edycji szachowej.

  W imieniu MG LKS w Zelowie, sztabu organizacyjnego oraz sponsorów już dziś zapraszamy zainteresowane osoby do wzięcia udziału w przyszłorocznej XIX edycji Otwartych Mistrzostw Zelowa w Szachach im. Stanisława Komidzierskiego, który zaplanowany jest 31 marca 2019 roku.




Zestawienie kojarzeń wg. poszczególnych rund.

Strona internetowa mistrzostw


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna