28 października br. w szkole gimnazjalnej w Lututowie odbyły się Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych. W wyniku rywalizacji w punktacji drużynowej reprezentacja MG LKS w Zelowie zajęła V miejsce (Sylwia Trębacz 7,5 pkt, Krajda Szczepan 5,5 pkt, Pająk Kacper 5,5 pkt, Martyniak Wiktor 5 pkt). Zawody przeprowadzone zostały systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, arbiter: Jacek Krajda, Szczepan Krajda.

  Klasyfikacja OPEN kobiet po 9 rundzie: III - Sylwia Trębacz, XV - Magdalena Zawodzińska, XXIX Justyna Zawodzińska.
Klasyfikacja OPEN mężczyzn po 9 rundzie: XIV - Szczepan Krajda, XVII - Kacper Pająk, XXI - Wiktor Martyniak, XXIV - Andrzej Sowała, XXV - Bartosz Rybak, XXIX - Dawid Wrzesiak, XXXXIII - Zdzisław Walaszczyk, XXXXIX - Jakub Soboń.

  W kategorii indywidualnej wśród dziewcząt do 10 lat, V - Justyna Zawodzińska. Rocznik do 35 lat, I - Sylwia Trębacz, II - Magdalena Zawodzińska. W kategorii indywidualnej mężczyzn do 16 lat: III - Kacper Pająk, XI - Jakub Soboń. W kategorii wiekowej do 19 lat: III - Wiktor Martyniak, IV - Bartosz Rybak, XIX - Dawid Wrzesiak. W kategorii wiekowej powyżej 50 lat: VI - Szczepan Krajda, XIX - Andrzej Sowała, X - Zdzisław Walaszczyk. Łącznie startowało 96 warcabistek / warcabistów.