15 grudnia br. w siedzibie Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Łodzi odbyło się Wojewódzkie Podsumowanie Sportowe za 2018 rok. W wyniku całorocznej rywalizacji sportowej gmina Zelów oraz powiat bełchatowski wypadł bardzo dobrze. W kategorii powiatów powiat bełchatowski w punktacji generalnej zwyciężył rywalizacje. W klasyfikacji najlepszych rad gmin województwa łódzkiego zwyciężyła Rada Miejsko-Gminna Zrzeszenia LZS w Zelowie.

 W kategorii klubowej w sporcie masowym zwyciężył Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie. W szkołach podstawowych na V miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie, VIII miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych II miejsce przypadło Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie. Mijający 2018 rok był rokiem pełnym sukcesów sportowych. Serdecznie dziękujemy młodzieży za start w zawodach sportowych, nauczycielom wychowania fizycznego, trenerom za przygotowanie młodzieży i udział w zawodach naszego Zrzeszenia. Dyrekcji szkół za zezwolenie startu w zawodach swoich uczniów, za umożliwienie zorganizowania zawodów w obiektach szkolnych.