Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Zelowie 31 marca br. już po raz dwudziesty dziewiąty będziemy gościć najlepszych szachistów z Polski i zagranicy podczas finału XXIX Otwartych Mistrzostw Zelowa w Szachach.

   Wspaniała atmosfera, 28-letnia tradycja, możliwość zagrania 5-latki z 80-latkiem, liczba uczestniczek i uczestników przekraczająca 100 osób, bardzo wysoki poziom (udział medalistów Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata ) oraz jeszcze więcej nagród bo aż kilkadziesiąt sprawiają, że turniej jest naprawdę wyjątkowy.

Fundatorom nagród Dziękujemy za ufundowanie nagród.

   Szczegółowy regulamin Mistrzostw z uwzględnieniem nagród finansowych wg. poszczególnych miejsc oraz kategorii wiekowych dostępny będzie za kilka godzin na stronie internetowej organizatora mistrzostw pod adresem:
www.szachy.lkszelow.pl
www.facebook.com/lkszelow/