6 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Drużbicach odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa powiatu bełchatowskiego Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych. Turniej rozgrywany był na dystansie 7 rund, grano systemem szwajcarskim z podziałem kobiet i mężczyzn. W wyniku rywalizacji po niezwykle zaciętej walce w klasyfikacji drużynowej zwyciężyła reprezentacja MG LKS Zelów 22,0 pkt w składzie: Bartosz Sowała (6,5 pkt), Józef Brzozowski (5,5 pkt), Andrzej Sowała (5,0 pkt), Szczepan Krajda (5,0 pkt).

  W klasyfikacji drużynowej kobiet reprezentacja MG LKS Zelów z dorobkiem 17,0 punktów zajęła wysokie drugie miejsce pokonując silną reprezentacje z gminy Bełchatów. Skład wicemistrzów powiatu bełchatowskiego w warcabach 64-polowych kobiet: Sylwia Trębacz (6,0 pkt), Paulina Smolna (4,0 pkt), Magdalena Radziszewska (4,0 pkt), Magdalena Zawodzińska (3,0 pkt). W kategorii indywidualnej chłopców do 16 lat na 6 miejscu został sklasyfikowany Jakub Soboń (3,0 pkt), w kategorii wiekowej powyżej 17 lat 2 miejsce zajęła Sylwia Trębacz, 5 - Paulina Smolna, 6 - Magdalena Radziszewska, 7 - Magdalena Zawodzińska. Wśród mężczyzn w kategorii powyżej 17-lat 1 Bartosz Sowała, 3 Józef Brzozowski, 4 Andrzej Sowała, 6 - Szczepan Krajda, 7 - Wiktor Martyniak, 8 - Kacper Pająk, 10 - Zdzisław Walaszczyk, 12 - Bartosz Rybak, 15 - Dawid Wrzesiak.

W klasyfikacji OPEN po 7 rundach w gronie najlepszych znalazła się: 2 miejsce Sylwia Trębacz, natomiast wśród mężczyzn:  1 - Bartosz Sowała, 3 - Józef Brzozowski, 4 - Andrzej Sowała, 7 - Szczepan Krajda, 7 - Wiktor Martyniak. Gratulujemy osiągniętych wyników.

Relacja zdjęciowa dostępna jest w zakładce "Zdjęcia"