27 marca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Drużbicach zostaną rozegrane coroczne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS w warcabach 64-polowych. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w tegorocznych mistrzostwach. W tym celu prosimy o kontakt po przez profil facebookowy www.facebook.com/lkszelow, kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kontakt profilowy z Jacek Krajda, lub Magdalena Zawodzińska

W zależności od ilości osób chętnych istnieje możliwość w zapewnieniu transportu. Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich tych niezdecydowanych, oraz tych, którzy są zainteresowani startem do skontaktowania się w sprawie uczestnictwa i wyjazdu. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału maksymalnie do 20 marca br...

Jednocześnie informujemy, iż oficjalnie w ostatnich dniach została podjęta również decyzja o zorganizowaniu II Mistrzostw Zelowa w Warcabach im. Szczepana Krajdy - 2 październik 2022 roku, obiekt Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach. Szczegółowe informacje, komunikaty organizacyjne, regulamin niebawem ;-)

<<< Strona internetowa dotycząca warcabów www.warcaby.lkszelow.pl >>>

<<< Regulamin tegorocznych mistrzostw: Drużbice 2022 >>>