25-26 sierpnia br. na obiekcie sportowym OSiR w Słubicach odbyły się XXV Ogólnopolskie Igrzyska LZS. Województwo Łódzkie reprezentowaliśmy w dyscyplinach dla bloku integracyjnego, przeciąganiu liny, ciężarów, w trójboju dla władz samorządowych. W wyniku rywalizacji dla bloku integracyjnego nasze województwo, które reprezentowało MG LKS Zelów w klasyfikacji generalnej zajęliśmy 3 miejsce. W klasyfikacji ogólnej igrzysk województwo łódzkie zajęło 2 miejsce w Polsce.

Do tego sukcesu przyczynili się zajmując:
4 miejsce – Paulina Smolna w podnoszeniu odważnika 10 kg w kategorii powyżej 70 kg
5 miejsce – Agata Woźniak w podnoszeniu odważnika 10 kg w kategorii wagowej do 70 kg
5 miejsce – Kamil Wojtczyk, w podnoszeniu odważnika 17,5 kg w kategorii powyżej 5 kg, oraz 5 miejsce w przeciąganiu liny mężczyzn
6 miejsce – drużyna kobiet w przeciąganiu liny w składzie Paulina Smolna, Agata Woźniak, Aleksandra Sima, Magdalena Zawodzińska, Martyna Michalak.
9 miejsce – w trójboju władz samorządowych (Andrzej Gudzio)

W bloku integracyjnym Magdalena Zawodzińska zdobyła 2 złote i 1 srebrny medal. Zwyciężyła w konkurencji rzut lotką, rzut piłką lekarską, 2 miejsce w skoku w dal.
Miłosz Sadziński – 3 miejsce w biegu na 60 m
Adela Szafrańska – 3 miejsce w rzucie ringo.

Opiekunem reprezentacji MG LKS Zelów: Andrzej Gudzio - Prezes MG LKS Zelów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych sukcesów, oraz startu w tegorocznych Igrzyskach LZS.