27 listopada br. w Opocznie uczestniczyliśmy w Halowych Wojewódzkich Igrzyskach Zrzeszenia LZS w Opocznie. Tegoroczne igrzyska zostały rozszerzone dodatkowo o dyscypliny zespołowe w piłce nożnej, koszykowej, siatkarskiej zarówno w kategorii kobiet jak i mężczyzn.

Na ten sukces zapracowali:

- Bartosz Pruszkowski - 1 miejsce w podnoszeniu odważnika 17.5 kg

- Jakub Grabarz, Karina Skura oraz Kamil Wojtczyk - 1 miejsce w przeciąganiu liny

- Artur Kozłowski - 1 miejsce w wieloboju sprawnościowym

- Magdalena Zawodzińska - 1 miejsce w warcabach

- Kamil Czekalski - 1 miejsce w tenisie stołowym

- Krzysztof Bednarek oraz Justyna Owczarek - 1 miejsce w tenisie stołowym w integracji

- Krzysztof Bednarek - 1 miejsce w rzucie lotką w integracji

- Andrzej Tarka - 2 miejsce w wieloboju sprawnościowym

- Andrzej Gudzio - 2 miejsce w rzucie lotką

- Agata Woźniak - 2 miejsce w rzucie lotką

- Mirosław Klimczak - 3 miejsce w rzucie lotką

- Anglart Mateusz - 3 miejsce w podnoszeniu odważnika 17.5 kg

- drużyna piłki nożnej kobiet - 3 miejsce ( Patrycja Górecka, Karina Skura, Agata Woźniak, Aleksandra Grzebielucha, Aleksandra Sima, Maja Krawczyk, Sandra Pawlak)

Paulina Gapik - 3 miejsce w tenisie stołowym

Ponadto w bloku integracyjnym zespół z Zelowa również zwyciężył. ( Krzysztof Bednarek, Justyna Owczarek, Kamil Nowak, Miłosz Sadziński i Anna Woźniak)

Do punktacji drużynowej punkty dorzucili również koszykarze, którzy zajęli 4 miejsce, piłkarze zajmując 6 miejsce oraz warcabista i szachiści.

Chciałbym jako prezes MG- LKS Zelów podziękować wszystkim, którzy tak dzielnie walczyli o zwycięstwo jak i również przyczynili się w klasyfikacji generalnej reprezentacji miast i gmin w województwie łódzkim.