OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

28-30 sierpnia 2014r reprezentacja miasta i gminy Zelów weźmie udział w XVII Ogólnopolskich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych które odbędą się w Słubicach (woj. lubuskie). Nasz klub będzie reprezentować województwo łódzkie w dyscyplinach piłki nożnej mężczyzn oraz w bloku integracyjnym. Trzymajmy kciuki za całą reprezentacje województwa łódzkiego!

 

Strona internetowa Organizatora Igrzysk 

Komentarze  

0 #2 Работа в интернете без вложенийrubelDer 2018-11-18 04:16
Большинство знают о том, что в всемирной сети интернет можно подзаработать. Но как это лучше зделать не знают. Хорошо что в сети интернет есть форумы где можно почитать о заработке, как, например на сайте [url=http://rubel.9bb.ru ]заработок на дому
http://rubel.9bb.ru
Cytować
0 #1 Виды строительных рамных лесовNCAlfred 2018-11-14 22:10
Что такое леса строительные рамные лрсп 40 купить - временное вспомогательное сооружение для размещения рабочих и материалов при выполнении строительных, монтажных и других работ. Применяются как снаружи, так и внутри здания. Чаще всего строительные леса собираются из унифицированных металлических и деревянных элементов.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież