OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

6 - DAWID PAULIŃSKI – LSKK BEŁCHATÓW – kolarstwo

- I klasa sportowa, junior młodszy,
- VII miejsce w Mistrzostwach Polski MTB Amatorów – Nowy Dwór Mazowiecki,
- I miejsce w klasyfikacji generalnej pucharu Polski na torze

6 - KACPER KRAWCZYK – LKS „STOMIL” BEŁCHATÓW – kolarstwo
- XXIII miejsce ze startu wspólnego na OOM – Wałbrzych,

- XIX miejsce w Mistrzostwach Polski w MP dwójkami,
- VI miejsce w Mistrzostwach Polski ze startu wspólnego – Turawa

7 - MONIKA SZYMAŃSKA – LKS „OMEGA” KLESZCZÓW – pływanie
- II klasa sportowa,

- V miejsce w Mistrzostwach Polski w pływaniu długodystansowym – Kryspinów k) Krakowa,
- VIII miejsce na dystansie 400 m i 800 m w stylu dowolnym OOM, Drzonków k) Zielonej Góry

8 - MICHAŁ ORACZ – ULKS „KUSY” ŁOBUDZICE – tenis stołowy
- Najlepszy zawodnik IV ligi – awans z zespołem do III ligi,

- XX Olimpiada Młodzieży – kadet XXXII miejsce – Brzeg Dolny,
- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego kadetów – gra pojedyncza – Łódź,
- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w grze podwójnej – Łódź,
- I miejsce Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w grze pojedynczej – Moszczenica,
- I miejsce Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w grze podwójnej – Moszczenica

8 - SYLWIA TRĘBACZ – LZS KURÓW – warcaby
- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Z LZS w warcabach 64-polowych – Drużbice,

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Z LZS w warcabach 100-polowych – Lututów

9 - PIOTR KUSIAK – LSKK BEŁCHATÓW - kolarstwo

- II klasa sportowa, młodzik,
- III miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Młodzików w jeździe na czas – Kielce,
- III w MMM młodzików w jeździe dwójkami – Stryków,
- V miejsce w MMM Młodzików ze startu wspólnego – Kielce

9 -IZABELA SOBIESZCZYK – LKS „STOMIL” BEŁCHATÓW – kolarstwo
- II klasa sportowa, młodziczka,

- II miejsce w MMM w jeździe na czas – Kielce,
- III miejsce w MMM młodzików – wyścig MTB – Bełchatów,
- III miejsce w MMM młodzików na torze – Łódź,
- III miejsce w MMM w wyścigu punktowym na torze – Łódź

10 - PAULINA STANISZ – LSKK BEŁCHATÓW – kolarstwo
- II klasa sportowa, młodziczka,

- II miejsce w MMM w jeździe dwójkami – Stryków,
- III miejsce w MMM w wyścigu punktowym na torze - Łódź,
- III miejsce w MMM w jeździe na torze na 1000 m – Łódź,
- IV miejsce w MMM w jeździe na czas – Kielce

10 - KAROLINA STEPIEŃ – LSKK BEŁCHATÓW – kolarstwo
- II klasa sportowa, młodziczka,
- II w MMM w jeździe dwójkami – Stryków,
- IV miejsce w MMM w wyścigu drużynowym na torze – Łódź,
- IV miejsce w MMM w wyścigu Australijskim na torze – Łódź,
- VI miejsce w MMM w wyścigu na torze na 1000 m – Łódź,
- VIII miejsce w MMM MTB – Bełchatów

 

ODKRYCIE SPORTOWE ROKU 2014

WERONIKA PAJKERT – Szkoła Podstawowa w Łękawie – warcaby
- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Z LZS w warcabach 100-polowych do lat 10 – Lututów,

- IV miejsce w Mistrzostwach Województwa z LZS w warcabach 64-polowych – Drużbice

ANIELA LIS – Szkoła Podstawowa w Kurnosie – lekkoatletyka
- XI miejsce w Ogólnopolskich Biegach Przełajowych w biegu na 800 m – Wolbórz,

- IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Z LZS w lekkoatletyce w sztafecie szwedzkiej – Kutno,
- VI miejsce w Mistrzostwach Województwa Z LZS szkół podstawowych na 200 m – Kutno

WERONIKA SEK – Szkoła Podstawowa w Wadlewie – lekkoatletyka, warcaby
- I miejsce w lidze lekkoatletycznej w biegu na dystansie 60 m – Kleszczów,

- III miejsce w I rzucie w wojewódzkiej ligi lekkoatletycznej w sztafecie szwedzkiej – Kleszczów,
- III miejsce w II rzucie w wojewódzkiej ligi lekkoatletycznej w sztafecie szwedzkiej – Kleszczów,

ERNEST BARTŁOMIEJCZYK – Szkoła Podstawowa w Wadlewie – lekkoatletyka
- II miejsce w wojewódzkiej lidze lekkoatletycznej w biegu na dystansie 60 m – Kleszczów,

- III miejsce w wojewódzkiej lidze lekkoatletycznej w sztafecie szwedzkiej – Kleszczów

BŁAŻEJ KRAWCZYK – Szkoła Podstawowa w Klukach – lekkoatletyka
- III miejsce w lidze lekkoatletycznej w biegu na dystansie 1000 m – Kleszczów

KAMIL GĘBICZ – Szkoła Podstawowa w Kleszczowie – lekkoatletyka
- I miejsce w skoku w dal w wojewódzkiej lidze lekkoatletycznej – Kleszczów,

- I miejsce w sztafecie szwedzkiej w wojewódzkiej lidze lekkoatletycznej – Kleszczów

JAKUB MIARKA – Szkoła Podstawowa w Łękińsku – lekkoatletyka
- I miejsce w wojewódzkiej lidze lekkoatletycznej – Kleszczów

WERONIKA FRANKOWSKA – Szkoła Podstawowa w Kleszczowie – lekkoatletyka
- I miejsce w wojewódzkiej lidze lekkoatletycznej w skoku w dal – Kleszczów,

- I miejsce w wojewódzkiej lidze lekkoatletycznej w sztafecie szwedzkiej – Kleszczów,

ŻANETA WINCŁAWSKA – Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie – lekkoatletyka
- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Z LZS w sztafetowych biegach przełajowych – Zelów,

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa z LZS w sztafecie szwedzkiej – Kutno,
- III miejsce w Mistrzostwach Województwa z LZS szkół podstawowych w biegu na 200 m – Kutno

MARTYNA KARBOWNICZAK – Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie – lekkoatletyka
- XI miejsce w Ogólnopolskich Biegach Przełajowych – Wolbórz,

- II miejsce w Mistrzostwach Województwa szkół podstawowych w sztafecie szwedzkiej – Kutno,
- IV miejsce w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych – Zelów,
- IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Z LZS szkół podstawowych na dystansie 600 m,

ŁUKASZ KACPERSKI – LKS „STOMIL” BEŁCHATÓW – kolarstwo
- II klasa sportowa, młodzik,

- III miejsce w MMM w jeździe dwójkami na czas,
- V miejsce w MMM na torze – Łódź,
- VIII miejsce w MMM młodzików w wyścigu MTB – Bełchatów

TOMASZ MAREK – LKS „STOMIL” BEŁCHATÓW – tenis stołowy
- II klasa sportowa, młodzik,

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Z LZS w kategorii żak – Moszczenica,
- III miejsce drużynowo w kategorii młodzik w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Radomsko,
- VI miejsce w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kleszczów

ŁUKASZ NOWICKI – LSKK BELCHATÓW – kolarstwo (kat. żak)
- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Z LZS na torze – Łódź,

- II – 3 razy 5 w Ogólnopolskich Wyścigach

WIKTOR KACZMAREK – LSKK BEŁCHATÓW – kolarstwo (kat. żak)
- III miejsce w Mistrzostwach Województwa Z LZS na torze - Łódź,

- I, II-2, III-3 na Ogólnopolskich Wyścigach


BLOK INTEGRACYJNY
(Ogólnopolskie Igrzyska Z LZS – Słubice 28-30.08.2014r)

JUSTYNA BETON – SPON ZELÓW
1 – złoty medal, 3 brązowe

KAMIL NOWAK – SPON Zelów
IV m-ce – 2, V m-ce – 2

ŁUKASZ BAKALARCZYK – LZS Dobiecin
1 – srebrny, 2 brązowe medale

MIROSŁAW KRZYMPIEC – LKS „OMEGA” KLESZCZÓW
2 – złote medale, 3 brązowe

LESŁAW JAŃCZYK – LKS „OMEGA” KLESZCZÓW
1 – brązowy medal

WYRÓŻNIENIA DRUŻYNOWE

Drużyna chłopców – rocznik 1999 i młodsi – LKS „OMEGA” Kleszczów – „Piłkarska Kadra Czeka”
Finały – Słubice, woj. lubuskie w dniach 8-13 sierpnia – I miejsce

Drużyna szachowa – LKS „STOMIL” Bełchatów - 56 Ogólnopolski Turniej Szachowy o Złotą Wieżę – Chotowa koło Dębicy woj. podkarpackie 8-13.06 VI miejsce

Drużyna piłki nożnej LZS OSP „ŻELAŹNIAK” Chajczyny
Ogólnopolskie Igrzyska LZS w Słubicach w dniach 28-30.06 – III miejsce

Mistrz w Wojewódzkich Halowych Finałach w Piłce Nożnej
Mistrz w Wojewódzkich Mistrzostwach Drużyn Niezrzeszonych w Piłce Nożnej

 

TRENER WYCHOWAWCA

RENATA KALWINEK – gimnazjum Rasy – warcaby, lekkoatletyka,
SEBASTIAN OŁUBEK
– LKS „OMEGA” Kleszczów – podnoszenie ciężarów

TOMASZ BEDNARSKI – LKS „OMEGA” Kleszczów – lekkoatletyka
JACEK DRZEWIECKI – LKS „OMEGA” Kleszczów – piłka nożna
ROBERT PAWLICKI – LKS „OMEGA” Kleszczów – pływanie
BOGDAN STASIAK – LKS „STOMIL” Bełchatów – kolarstwo
KAZIMIERZ KWAPISIEWICZ – LKS „STOMIL” Bełchatów – szachy
TADEUSZ KSIŻCZYK – LKS „STOMIL” Bełchatów – tenis stołowy
STEFAN PIASECKI – LSSK Bełchatów – kolarstwo
JAN KONIECZNY – ULKS „KUSY” Łobudzice – tenis stołowy

 

RYWALIZACJA SPORTOWA GMIN
(Sport Masowy)

MG LKS Zelów                            3374,5 pkt

LKS „OMEGA” Kleszczów      2825,5 pkt

LZS Bełchatów                             2017    pkt

LZS Drużbice                               1731    pkt

LZS Kluki                                       408    pkt

LZS Rusiec                                      355    pkt

          LZS Szczerców                                218    pkt         

 

Relacja Zdjęciowa  

Biuletyn informacyjny


Na podstawie zebranych informacji wyniki współzawodnictwa powiatu za rok 2014 opracował Sekretarz Miejsko – Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie Jacek Krajda


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież