Za nami już Jubileuszowa XXV edycja Otwartych Mistrzostw Zelowa w Szachach imienia naszego kolegi, inicjatora, sympatyka naszego klubu sportowego Stanisłwa Komidzierskiego w którym udział wzięło 126 uczestników.

Dziękujemy Państwu za udział  w tegorocznej edycji, szachistom, sponsorom oraz wszystkim tym którzy przez miniony okres 25 lat byli z nami i wspierali nas organizacyjnie.

Szczegółowy końcowy komunikat z tegorocznej edycji dostępny

na stronie internetowej Organizatora mistrzostw www.szachy.lkszelow.pl