Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

Zelowska Halowa Liga Piłki Nożnej 2015/2016

o puchar Prezesa Fundacji Rozwoju Gminy Zelów

Marka Góreckiego.

    Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie informuje iż decyzją Zarządu dopuszcza zespół "JSM" Zelów do tegorocznej edycji. W tej sytuacji obecny terminarz który udostępniliśmy państwu kilka dni temu jest nieaktualny. Nowy terminarz został udostępniony na naszej stronie (dostępny jest na stronie głównej w aktualnościach oraz w zakładce poświęconej tegorocznej edycji). Ostatecznie organizator dopuścił 7 drużyn piłkarskich: "JSM" Zelów, LZS OSP Kurów, "Marex" Bachorzyn, "Metanol", ZSP Zelów, "Zelowiak", "Żelaźniak". Inauguracja IX edycji zostanie rozegrana 21 listopada br. o godzinie 16:00 w hali sportowej przy Zespole Szkoły Ponadgimnazjalnej w Zelowie. 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin