aktualności - slajdy

Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025

Witajcie.

W dniu wczorajszym w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach odbyło się zebranie robocze, organizacyjne Mistrzostw Zelowa w Warcabach I Memoriał im. ś.p. Szczepana Krajdy. Zebranie przeprowadził przewodniczący, inicjator, syn, druh Jacek Krajda.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie Władysław Błoch oraz Magdalena Zawodzińska, sympatycy Prezydent Bełchatowa Tadeusz Rozpara, koledzy oraz przyjaciele Dominik Szajbler, Sławomir Komidzierski, wiceprezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudziicach dh. Sławomir Dylewicz, Koło Gospodyń Wiejskich "Łobudziczanki" Agnieszka Rogut, oraz Krystyna Gapik.

Podczas finalizowania spraw organizacyjnych przygotowaliśmy dla Państwa szereg niespodzianek. Każda z uczestniczek i uczestników, którzy wcześniej potwierdzą swoją chęć w udziale w tegorocznych mistrzostwach na zakończenie zawodów otrzyma bezpłatną statuetkę za udział w tegorocznej debitującej edycji Mistrzostw Zelowa w Warcabach.

Jednocześnie w imieniu rodziny, organizatorów chcielibyśmy podziękować Posłowi na Sejm Reczypospolitej Polskiej Panu Grzegorzowi Lorkowi j za pozytywny gest, inicatywę i wspracie w postaci ufundowania posiłku dla uczestników mistrzostw.

Jednocześnie przypominamy, iż zapisy wciąż trwają. Zachęcamy do przeanalizowania naszego regulaminu, oraz o zapoznanie się z naszą zakładką dotyczą zapisów.

Jednocześnie informujemy, iż jeśli uzyskamy odpowiednią ilość osób zainteresowanych uczestnictwem, którzy zechcą wziąć udział w treningu zapoznawczym, który ma na celu omówienie zasad gry, jak i rozegraniu kilku partii prosimy również o wcześniejsze potwierdzenie - sędzia główny, Jacek Krajda.