aktualności - slajdy

I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie, oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach serdecznie zaprasza na MISTRZOSTWA ZELOWA W WARCABACH I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy.

Tegoroczny turniej odbędzie się w sali OSP w Łobudzicach 5 września br. (niedziela). Wciąż jeszcze przez kilka dni można zgłosić chęć udziału, uczestnictwo jest oczywiście bezpłatne. Aby móc znaleźć się na liście uczestników w tym celu zapraszamy na specjalnie poświęconą stronę mistrzostw pod adresem: www.warcaby.lkszelow.pl. Tam znajdziecie Państwo szereg komunikatów organizacyjnych, regulamin wraz z uwzględnieniem wyróżnień, relacje zdjęciową oraz filmową, oraz informacje dotyczące sposobu zapisów.

Jednocześnie przypominamy ze względów logistycznych, iż w dniu zawodów pierwszeństwo startu mają zawodniczki / zawodnicy, którzy wcześniej potwierdzą swoją chęć i zapiszą się na tegoroczny turniej.

Pragniemy podziękować Panu Burmistrzostwi, oraz Pani Staroście Powiatu Bełchatowskiego za objęcie Honorowym Patronatem turnieju. Dziękujemy Posłowi na Sejm RP RP Panu Grzegorzowi Lorkowi, firmie "Żelaźniak" Andrzejowi Lotczykowi, restauracji "Lafayette" Kamili orz Rafałowi Niewiadomskiemu za pomoc organizacyjną mistrzostw.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, oraz zapraszamy do potwierdzenia imiennego zgłoszenia i uczestnictwo w tegorocznych mistrzostwach.

Pozdrawiamy