aktualności - slajdy

I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025

Nawiązując pozytywne relacje z Ochotniczą Strażą Pożarną w Grabostowie wspólnie z MG LKS Zelów jak i również Zelowską Sekcją Warcabową serdecznie zapraszamy 24 września na godzinę 16:45 na spotkanie treningowe. Zapraszamy przede wszystkim tych najmłodszych, którzy chcieliby spróbować swoich sił, nabyć wiedzy, przepisów które obowiązują zgodnie z kodeksem Polskiego Związku Warcabowego jak i Szachowego.

Będzie to dobra okazja do omówienia zasad gry przed zbliżającymi się rangą wojewódzką II MISTRZOSTW ZELOWA W WARCABACH im. Szczepana Krajdy ===>>> 9 października OSP Łobudzice, zapisy internetowe jak i również telefoniczne już trwają 😉

Zapraszamy na naszą warcabową stronę internetową www.warcaby.lkszelow.pl, profil facebookowy, jak i również www.lkszelow.pl.

Dziękujemy jednostce OSP Grabostów za przychylność, za inicjatywę zorganizowania pierwszego treningowego spotkania, oraz za wstępną pomoc organizacyjną II Mistrzostw Zelowa w Warcabach.

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału w treningu: Jacek Krajda, Magdalena Zawodzińska, Rafał Ewelina Zielonka.