Znajdziesz Nas

I Memoriał ś.p. Szczepana Krajdy
Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie wspólnie z Zelowską Sekcją Warcabową ma zaszczyt zaprosić na PLENEROWY TURNIEJ W WARCABACH Z OKAZJI DNIA DZIECKA. Zapraszamy was 10 czerwca na Plac Dąbrowskiego w Zelowie do wspólnej zabawy, sprawdzenia swoich możliwości jak i również spędzenia w tym okresie letnim możliwości uczestnictwa w turnieju przed pomonikiem Tadeusza Kościuszki w Zelowie.

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, iż do naszego wydarzenia z pomocą organizacyjną przyłączyli się również hipermarket Netto Zelów, jak i również Piekarnia-Cukiernia "TROJANKA" w Zelowie 🙂 Dziękujemy za waszą aktywność, za gest w pomocy organizacyjnej oraz zapewnieniu słodkości dla biorących udział dzieci ze szkół, młodzieży, oraz osób starszych.

Dziękujemy Burmistrzowi Zelowa Panu Tomaszwoi Jachymkowi za objęcie wydarzenia Honorowym Patronatem.
Jednocześnie przypominamy, iż większość zadań jakie realizujemy w postaci pozyskanego sprzętu jest to zasługą dofinansowania ze środków Fundacja ORLEN.
W przypadku niekorzystnej pogody turniej ten odbędzie się w zastępczym lokalu, o szczegółach poinformujemy już wkrótce.
Regulamin zostanie udostępiony już wkrótce na stronie internetowej Zelowskiej Sekcji Warcabowej www.warcaby.lkszelow.pl, jak i również MG LKS Zelów www.lkszelow.pl, oraz portalu społecznościowym facebook.