Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2018/plebiscyt_gminny_i_powiatowy

Letnie Wojewódzkie Igrzyska Zrzeszenia LZS w Łodzi 😉 mamy film z wczorajszych Mistrzostw 😉 Zapraszamy do wideo relacji naszego autorstwa 😉 Dziękujemy za zaproszenie i za miłą zabawę 😉 Relacja zdjęciowa wraz z szczegółowymi informacjami już wkrótce 😉 !
MG LKS Zelów już po raz kolejny udowodnił swoją siłę zwyciężając w Wojewódzkich Igrzyskach 😉 Brawo dla was zawodniczki i zawodnicy z miasta i gminy Zelów.

W słoneczną niedzielę 12 czerwca br. w Ręcznie zawodniczki i zawodnicy reprezentujący miasto i gminę Zelów uczestniczyły w Letnich Igrzyskach Województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi „Aktywna Wieś”.

W oficjalnym uroczystym otwarciu Igrzysk uczestniczył Poseł na Sejm RP Antoni Macierewicz, przedstawiciel Marszałka Województwa Łódzkiego Zbigniew Zięba, zastępca wójta gminy Ręczno Piotr Łysoń, oraz sympatycy Ludowych Zespołów Sportowych.

W wyniku rywalizacji w poszczególnych konkurencjach w piłce nożnej kobiet zajęliśmy drugie miejsce, piłka koszykowa kobiet – 3 miejsce, w przeciąganiu liny kobiet – 2 miejsce, w przeciąganiu liny mężczyzn – 3 miejsce, w lekkoatletyce mężczyzn – 1 miejsce, w biegu sztafetowym pokoleń – 1 miejsce. Bardzo dobrze spisali się również osoby niepełnosprawne, którzy startowali również w bloku integracyjnym zajmując wśród kobiet – 3 miejsce, a natomiast wśród mężczyzn 2 miejsce. Większość z tych uczestników reprezentowała Stowarzyszenie Pomocy Osób Niepełnosprawnych w Zelowie.

Podsumowując tegoroczne Igrzyska nasza reprezentacja miasta i gminy Zelów nie pierwszy raz stawała na największym stopniu podium. W roku ubiegłym MG LKS Zelów po zaciętej walce punktowej w punktacji generalnej zajęliśmy 2 bardzo wysokie miejsce, natomiast podczas tegorocznej walce MG LKS Zelów zwyciężyliśmy w ogólnej klasyfikacji Igrzysk. Również podobnie jak blok integracyjny w punktacji generalnej w swoim bloku został sklasyfikowany na drugim miejscu Mistrzostw.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za wysiłek, za start i sportową rywalizacje podczas Igrzysk. Gratulujemy wam osiągniętych sukcesów.

Głównym opiekunem reprezentacji miasta i gminy Zelów był Prezes Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie Andrzej Gudzio.

Gratulujemy!!!

Materiał filmowy z uroczystego otwarcia igrzysk ;)