Znajdziesz Nas

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2018/plebiscyt_gminny_i_powiatowy

6 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Drużbicach odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa powiatu bełchatowskiego Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych. Turniej rozgrywany był na dystansie 7 rund, grano systemem szwajcarskim z podziałem kobiet i mężczyzn. W wyniku rywalizacji po niezwykle zaciętej walce w klasyfikacji drużynowej zwyciężyła reprezentacja MG LKS Zelów 22,0 pkt w składzie: Bartosz Sowała (6,5 pkt), Józef Brzozowski (5,5 pkt), Andrzej Sowała (5,0 pkt), Szczepan Krajda (5,0 pkt).

W klasyfikacji drużynowej kobiet reprezentacja MG LKS Zelów z dorobkiem 17,0 punktów zajęła wysokie drugie miejsce pokonując silną reprezentacje z gminy Bełchatów. Skład wicemistrzów powiatu bełchatowskiego w warcabach 64-polowych kobiet: Sylwia Trębacz (6,0 pkt), Paulina Smolna (4,0 pkt), Magdalena Radziszewska (4,0 pkt), Magdalena Zawodzińska (3,0 pkt). W kategorii indywidualnej chłopców do 16 lat na 6 miejscu został sklasyfikowany Jakub Soboń (3,0 pkt), w kategorii wiekowej powyżej 17 lat 2 miejsce zajęła Sylwia Trębacz, 5 - Paulina Smolna, 6 - Magdalena Radziszewska, 7 - Magdalena Zawodzińska. Wśród mężczyzn w kategorii powyżej 17-lat 1 Bartosz Sowała, 3 Józef Brzozowski, 4 Andrzej Sowała, 6 - Szczepan Krajda, 7 - Wiktor Martyniak, 8 - Kacper Pająk, 10 - Zdzisław Walaszczyk, 12 - Bartosz Rybak, 15 - Dawid Wrzesiak.

W klasyfikacji OPEN po 7 rundach w gronie najlepszych znalazła się: 2 miejsce Sylwia Trębacz, natomiast wśród mężczyzn:  1 - Bartosz Sowała, 3 - Józef Brzozowski, 4 - Andrzej Sowała, 7 - Szczepan Krajda, 7 - Wiktor Martyniak. Gratulujemy osiągniętych wyników.

Relacja zdjęciowa dostępna jest w zakładce "Zdjęcia"