Znajdziesz Nas

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2018/wojewodzki_plebiscyt_sportowy

20 września br. na obiekcie sportowym Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie odbył się coroczny turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka. W turnieju udział wzięło 6 amatorskich drużyn piłkarskich reprezentujących Ochotnicze Straże Pożarne, oraz dwie lokalne drużyny. W wyniku rywalizacji bezkonkurencyjnie okazała się drużyna Metanolu, która nie dała szans rywalom wygrywając wszystkie mecze wpuszczając tylko jedną bramkę. Nie zabrakło też śmiesznych incydentów w końcówce jednego ze spotkań, w sytuacji gdy drużyna chciała oddać strzał na bramkę w obronę wybiegł pies i skutecznie wybronił drużynę atakującą rywala wybijając piłkę z bramki. Na całe szczęście skończyło się to humorystycznie po mimo iż drużyna z pewnością mogła podwyższyć meczową przewagę - obyło się bez kartki dla czteronożnego pupila (foto z relacji z psem w roli głównej), przez co został przerwany i zakończony końcowym gwizdkiem.

Kolejność końcowa miejsc przedstawia się następująco:
I - Metanol
Mauryców - Metanol 1:2
ZSP Zelów - OSP Łobudzice 4:1
OSP Pożdżenice - OSP Bujny Szlacheckie 5:0

Gratulujemy zwycięskiej drużynie, oraz przybyłym drużynom startu.

Obszerniejsza relacja zdjęciowa dostępna na profilu facebookowego naszego klubu sportowego, zapraszamy również do polubienia naszego profilu.

www.facebook.com/lkszelow