aktualności - slajdy

Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2018/plebiscyt_gminny_i_powiatowy

Jak co roku w okresie wakacyjnej Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie jest organizatorem Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej. Do tegorocznej IV edycji zgłosiło się pięć drużyn sportowych: "Metanol", "Marex" Bachorzyn, LZS OSP Kurów, "Zelowiak" i drużyna "Żelaźniaka". Grano systemem każdy z każdym.

Uroczystości podsumowujące tegoroczną edycje odbyły się 30 sierpnia na stadionie ZKS "Włókniarz" w Zelowie podczas tegorocznych Dni Zelowa. W uroczystościach wzięły udział drużyny, Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Łodzi Marek Mazur, Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, Prezes MG LKS Zelów Szczepan Krajda.

Końcowa kolejność miejsc:

I miejsce - drużyna "Metanol" Zelów

II miejsce - drużyna "Marex" Bachorzyn

III miejsce - drużyna "Żelaźniak"

IV miejsce - drużyna "Zelowiak"

V miejsce - drużyna LZS OSP Kurów

Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

Końcowy rozkład tabelowy:

Film podczas koncertu zespołu muzycznego "Big Cyc"