aktualności - slajdy

Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2019/XXIII_oldboy

19 maja br. na obiekcie sportowym Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie został rozegrany turniej piłki nożnej drużyn OSP o puchar Prezesa Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zelowie dh, Szczepana Krajdy.

W turnieju uczestniczyło 8 reprezentacji jednostek OSP z terenu miasta i gminy Zelów. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięzcy grup A i B rozegrały mecz finałowy. Nie zabrakło też również emocji, niezwykle zaciętej i wyrównanej walki. Dobrym przykładem był mecz finałowy po między jednostkami OSP Wypychów - KSRG OSP Łobudzice. Walka trwała niemalże do ostatniej sekundy.. o ostatecznym wyniku zadecydowały rzuty karne, w których zwyciężyła jednostka z OSP Łobudzice.

Końcowa kolejność miejsc:
I - KSRG OSP Łobudzice
II - OSP Wypychów
III - OSP Bocianicha
IV - OSP Grabostów
V-VI OSP Walewice
V-VI KSRG OSP Pożdżenice
VII-VIII OSP Bujny Szlacheckie
VII-VIII OSP Sobki.

Zestawienie poszczególnych meczy w grafice.

Jednocześnie przypominamy, iż 23 czerwca na stadionie ZKS Włókniarz w Zelowie odbędą się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w dyscyplinach: musztra, sztafeta sprawnościowa, bojówka Zwycięzcy gminnych eliminacyjnych zawodów zmierzą się podczas powiatowych we wrześniu, również w Zelowie.

Współorganizatorem turnieju był Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie.

Relacja zdjęciowa (439 zdjęć), Zapraszamy.