aktualności - slajdy

Andrzej Gudzio Prezesem MG LKS w Zelowie
Wybrano nowy Zarząd MG LKS Zelów na lata 2021-2025

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2018/plebiscyt_gminny_i_powiatowy

11 maja br. w Szkole Podstawowej w Łękawie zostały rozegrane indywidualne mistrzostwa powiatu bełchatowskiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowe w kategorii młodzik, kadeci, kadetki, juniorzy, juniorki, seniorzy, seniorki.

Miasto i gminę Zelów reprezentował Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Kusy" w Łobudzicach.

W kategorii młodzicy zwyciężył Szymon Zajda.
W kategorii kadeci / kadetki: Zwyciężyła Paulina Gapik, na drugim miejscu uplasowała się Zuzanna Martyniak.
Juniorzy / juniorki: 1 miejsce dla Oliwii Zawiasy, 2 - Aneta Frątczak, i Maciej Gapik.
W rywalizacji sportowej seniorek / seniorów 1 miejsce zajął Krzysztof Bednarek i Monika Zajda, 4 miejsce dla Tomasza Zajdy.

18 - 19 maja w Moszczenicy zostały rozegrane Indywidualne mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa łódzkiego w tenisie stołowym w kategorii młodzik, kadet, junior. Tutaj też nie zabrakło osiągniętych sukcesów tenisistów z ULKS "Kusy" Łobudzice. W grze indywidualnej młodzików 7-8 miejsce oraz 4 miejsce w grze deblowej młodzików zajął Szymona Zajda.

Wyniki gier deblowych kadetek:
1 - Paulina Gapik, Zuzanna Martyniak.

Wyniki gier mieszanych kadetek/ów:
1 - Paulina Gapik wspólnie z Maksymilian Zawiślak z LKS "Omega) Kleszczów.

Kategoria indywidualna juniorek:
3 - Oliwia Zawiasa,
5 - 6 Aneta Frątczak.

Rywalizacja gier deblowych juniorek:
2 miejsce dla Oliwii Zawiasa i Anety Frątczak.

Kategoria wiekowa juniorów:
7-8 Maciej Gapik

Kategoria gier deblowych juniorów:
5-6 Maciej Gapik.

W wyniku rywalizacji gier mieszanych juniorek /ów I miejsce dla Oliwii Zawiasa, wspólnie z Miłoszem Polakiem z ULKS Moszczenica, 3 miejsce dla Anety Frątczak i Macieja Gapika.

W kategorii wiekowej seniorek indywidualnie:
4 - Monika Zajda, natomiast w grze deblowej Monika Zajda wspólnie z Klaudią Jagodzińską z ULKS Moszczenica wywalczyły II miejsce.

W kategorii wiekowej seniorów indywidualnie:
13-16 miejsce dla Witolda Gapika i Tomasza Zajdy.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach będą reprezentowali województwo łódzkie na mistrzostwach Polski w Brzegu Dolnym. Życzymy powodzenia Paulinie Gapik, Zuzannie Martyniak i Oliwi Zawiasa na szczeblu ogólnopolskim.

W mistrzostwach wojewódzkich w kategorii żak zadebiutował Michał Zajda.

Gratulujemy osiągniętych wyników.