Znajdziesz Nas

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2018/wojewodzki_plebiscyt_sportowy

10 kwietnia br w kompleksie sportowym Solpark Kleszczów odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Piłce Siatkowej Mężczyzn, gdzie drużyna MG LKS Zelów zdobyła wicemistrzostwo powiatu. W turnieju wzięło udział 5 drużyn reprezentujących gminy, które wywalczyły awans po wcześniejszych eliminacjach gminnych. Drużyna MG LKS Zelów w fazie grupowej zwyciężyła 2:1 obrońców tytułu z tamtego roku drużynę z gminy Bełchatów. W drugim meczu fazy grupowej MG LKS Zelów pokonał LKS "Omega" Kleszczów z wynikiem 2:0  co dało  bezpośrednie wejście do finału. W meczu finałowym zmierzyliśmy się z LZS "Siatkarz" Drużbice w którym po niezwykle trudnej walce uznaliśmy wyższość rywalowi przegrywając 0:2. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Skład wicemistrzów powiatu: Marcin Dylewicz, Dariusz Pawłowski, Piotr Kopala, Paweł Burasiewicz, Adrian Kaczor, Marcin Dymiński, Rafał Krysiak, Łukasz Krysiak, Wiktor Martyniak, Bartłomiej Werner. Końcowa kolejność miejsc: I - LZS "Siatkarz" Drużbice, II - MG LKS Zelów, III - LKS "Astoria" Szczerców.