8 grudnia 16. Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie odbyło się uroczyste Miejsko-Gminne Podsumowanie roku Sportowo-Rekreacyjnego za 2016 rok. W uroczystościach udział wzieli mieszkańcy miasta i gminy Zelów, zelowska szkolna młodzież, nauczyciele wychowania-fizycznego, dyrektorzy szkół. Poniżej przedstawiamy osiągnięcia naszych laureatów tegorocznego plebiscytu.
Najlepsza 10 sportowców 2016 roku:
1. Pawlak Mateusz (ULKS ZSO Zelów), lekkoatletyka
2. Malenta Magdalena (ZSP Zelów), lekkoatletyka
3. Anglart Mateusz (ZSP Zelów, lekkoatletyka
4. Szmigielski Mateusz (ULKS ZSO Zleów), lekkoatletyka
5. Trębacz Sylwia (LZS Kurów), warcaby
6. Błoch Emilia (SP 4 Zelów), lekkoatletyka
6. Wójcik Hubert (SP 4 Zelów), lekkoatletyka
7. Werner Marta (SP 2 Zelów), lekkoatletyka
7. Frątczak Aneta (ULKS "KUSY" Łobudzice), tenis stołowy
8. Wrzesiak Jakub (ULKS ZSO Zelów), lekkoatletyka
8. Niewiadomski Oskar (LZS ZSP Zelów), lekkoatletyka
9. Martyniak Zuzanna (SP 2 Zelów, ULKS "KUSY" Łobudzice), lekkoatletyka
10. Pogocki Maksymilian (SP 2 Zelów), lekkoatletyka
DZIESIĄTKA SPORTOWCÓW
I – PAWLAK MATEUSZ ULKS ZSO Zelów, lekkoatletyka |
|
I |
sztafety męskiej 4 x 200 m w Halowych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w Spale |
II |
na dystansie 1000 m w Halowych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w Spale |
I |
Na dystansie 300 m w II rzucie Ligii Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Kleszczowie |
II |
Sztafety męskiej 4 x 100 metrów w II rzucie Ligii Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Kleszczowie |
I |
Na dystansie 300 metrów w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego szkół gimnazjalnych LA – Kutno |
II |
Na dystansie 4 x 100 metrów w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego szkół gimnazjalnych LA – Kutno |
II |
Na dystansie 2000 metrów w XXI Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych Zrzeszenia LZS W Wolborzu. |
I |
Na dystansie 300 metrów w II rzucie Ligii Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Kleszczowie |
II |
Sztafety męskiej na dystansie 4 x 100 m w rzucie Ligii Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Kleszczowie |
II –MALENTA MAGDALENA LZS ZSP Zelów – Lekkoatletyka |
|
VI |
Na dystansie 3000 metrów w XXI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Wolbórz |
IX |
W piłce nożnej na Ogólnopolskich Igrzyskach Zrzeszenia LZS Tarnowo Podgórne |
I |
W mistrzostwach województwa Zrzeszenia LZS w piłce nożnej – Działoszyn |
I |
Mistrzostwa województwa Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych w kategorii wiekowej do 19 lat – Lututów |
I |
w trójskoku na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski |
I |
W rzucie oszczepem na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski |
III |
W sztafecie 4 x 100 metrów na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski |
III |
W sztafecie 4 x 400 metrów na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski |
II |
Na dystansie 2000 metrów w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Województwa Łódzkiego Wolbórz |
II |
W skoku wzwyż w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – Spała |
III |
W trójskoku w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS |
III |
W Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych - Zelów |
III – ANGLART MATEUSZ LZS ZSP Zelów, lekkoatletyka |
|
VII |
na dystansie 2000 metrów w XXI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Wolbórz |
I |
na dystansie 400 metrów w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski |
III |
w trójskoku w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski |
II |
w Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych - Zelów |
III |
w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS |
IV – SZMIGIELSKI MATEUSZ ULKS ZSO Zelów, lekkoatletyka |
|
III |
Na dystansie 1000 metrów w II rzucie Ligii Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Kleszczowie |
II |
Na dystansie 1000 metrów w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego szkół gimnazjalnych LA – Kutno |
XIII |
Na dystansie 3000 metrów w XXI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS - Wolbórz |
V – TRĘBACZ SYLWIA LZS Kurów – Warcaby |
|
I |
W Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych |
I |
W Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych |
I |
W Powiatowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych |
I |
W Powiatowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych |
III |
W Drużynowych Mistrzostwach powiatu bełchatowskiego Zrzeszenia LZS |
I |
W Drużynowych Mistrzostwach powiatu bełchatowskiego Zrzeszenia LZS |
VI – BŁOCH EMILIA Szkoła Podstawowa nr „4” w Zelowie - Lekkoatletyka |
|
I |
Na dystansie 600 metrów w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Województwa Łódzkiego Wolbórz |
IV |
Na dystansie 600 metrów w XXI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS - Wolbórz |
IV |
na dystansie 600 metrów w II Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
V |
na dystansie 600 metrów w I Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
II |
W sztafecie szwedzkiej w I Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
I |
W sztafecie szwedzkiej w II Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
III |
Na dystansie 600 metrów w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS |
IV |
W sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS |
VI – WÓJCIK HUBERT Szkoła Podstawowa nr „4” w Zelowie - Lekkoatletyka |
|
X |
na dystansie 800 metrów w XXI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS - Wolbórz |
III |
Na dystansie 200 metrów w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS |
III |
W sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS |
V |
W Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych - Zelów |
I |
Na dystansie 200 metrów w I Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
III |
W sztafecie szwedzkiej w I Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
IV |
Na dystansie 200 metrów w II Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
III |
W sztafecie szwedzkiej w II Rzucie Ligii Lekkoatletycznej województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
VII |
Na dystansie 1000 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – Spała |
VII – WERNER MARTA Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie |
|
I |
na dystansie 800 metrów w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS - Wolbórz |
I |
W Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – Zelów, zalew „Patyki” |
I |
Na dystansie 600 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – Spała |
IV |
W sztafecie 4 x 200 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce – Spała |
VII – FRĄTCZAK ANETA ULKS „KUSY” Łobudzice, tenis stołowy |
|
III |
W grze drużynowej kadetek w mistrzostwach województwa łódzkiego organizowanych przez ŁOZTS |
III |
W grze podwójnej w mistrzostwach województwa łódzkiego organizowanych |
V-VIII |
W mistrzostwach województwa łódzkiego kadetek w grze pojedynczej |
III |
W mistrzostwach województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze podwójnej |
V-VI |
W mistrzostwach województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS kadetek |
I |
W mistrzostwach powiatu bełchatowskiego Zrzeszenia LZS kadetek w grze pojedynczej |
Zawodniczka III ligowej drużyny kobiet |
VIII – WRZESIAK JAKUB ULKS ZSO Zelów, lekkoatletyka |
|
XVI |
W XXI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS – Wolbórz |
II |
Na dystansie 1000 metrów w I Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
II |
W sztafecie 4 100 metrów w I Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
VIII – NIEWIADOMSKI OSKAR LZS ZSP Zelów, lekkoatletyka |
|
I |
W skoku w dal w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce - Spała |
III |
W biegu na dystansie 60 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce - Spała |
I |
W skoku w dal w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski |
I |
W biegu na dystansie 100 metrów w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski |
III |
W sztafecie 4 x 100 metrów w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS szkół średnich – Piotrków Trybunalski |
IX – MARTYNIAK ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr „2” w Zelowie, ULKS „KUSY” Łobudzice |
|
V-VIII |
W grze drużynowej w tenisie stołowym młodziczek w mistrzostwach województwa |
V-VI |
W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS młodziczek w grze pojedynczej |
I |
W Wojewódzkich Drużynowych Biegach Sztafetowych – Zelów. Zalew „Patyki |
IV |
W sztafecie 4 x 200 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce - Spała |
XI |
W biegu na dystansie 200 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce - Spała |
XI |
W biegu na dystansie 800 metrów w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Województwa Łódzkiego Wolbórz |
IX – POGOCKI MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa nr „4” w Zelowie |
|
I |
W biegu na dystansie 1000 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce - Spała |
I |
W biegu na dystansie 1000 metrów w Wojewódzkim II Rzucie Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
III |
W sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkim II Rzucie Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
II |
W biegu na dystansie 1000 metrów w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS |
III |
W sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS |
V |
W Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – Zelów, zalew „Patyki” |
VII |
W biegu na dystansie 1000 metrów w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Województwa Łódzkiego Wolbórz |
I |
W Halowych Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego Zrzeszenia LZS w piłce nożnej |
X – KOPEĆ OLGA Gimnazjum w Łobudzicach - szachy |
|
Najlepsza zawodniczka miasta i gminy Zelów w XXV Międzynarodowych Mistrzostwach Zelowa w Szachach |
|
III |
W Halowych Wojewódzkich Igrzyskach Zrzeszenia LZS woj. Łódzkiego w szachach |
ODKRYCIE SPORTOWE
GAPIK PAULINA ULKS „KUSY” Łobudzice, tenis stołowy |
|
V |
W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym |
III |
W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym |
VI |
W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym |
Zawodniczka III ligowej drużyny kobiet |
MITUTA KLAUDIA ULKS „KUSY” Łobudzice, tenis stołowy |
|
IV |
W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym |
II |
W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym |
III |
W Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym |
Zawodniczka III ligowej drużyny kobiet |
WASIAK EMILIA – Szkoła Podstawowa nr „4” w Zelowie - Lekkoatletyka |
|
I |
W biegu n dystansie 60 metrów w Wojewódzkim II Rzucie Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
IV |
W sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkim II Rzucie Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
II |
W Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – Zelów, zalew „Patyki” |
III |
W biegu na dystansie 60 metrów w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS |
IV |
W sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS |
V |
W Finale Wojewódzkim w piłce nożnej dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka” Zelów |
III |
W biegu na dystansie 60 metrów w I Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS - Kleszczów |
I |
W sztafecie szwedzkiej w I Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej |
WĘDZIK ANNA – Szkoła Podstawowa nr „2” w Zelowie - Lekkoatletyka |
|
I |
Skok w dal w I Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS – Kleszczów |
IV |
W sztafecie 4 x 200 metrów w I Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej |
VII |
W skoku w dal w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS |
IX |
W skoku w dal w II Rzucie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS, Kleszczów |
XI |
W biegu na dystansie 600 metrów Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS - Wolbórz |
GAWLIK MICHAŁ – Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie - Lekkoatletyka |
|
IV |
W XXI Ogólnopolskich Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS na dystansie |
BLOK INTEGRACYJNY
Beton |
Justyna |
SPON Zelów |
Kluka |
Michał |
SPON Zelów |
Nowak |
Kamil |
SPON Zelów |
TRENER-WYCHOWAWCA
SELMASZCZUK |
Elżbieta |
SP w Wygiełzowie |
WĘDZIK |
Dorota |
SP nr „4” w Zelowie |
GUDZIO |
Andrzej |
LZS ZSP w Zelowie |
KULIGOWSKI |
Cezary |
SP nr „4” w Zelowie |
KONIECZNY |
Jan |
ULKS „KUSY” Łobudzice |
KRYZA |
Mariusz |
ULKS ZSO Zelów |
PAWEŁOSZEK |
Jacek |
SP nr „2” w Zelowie |
TARKA |
Andrzej |
Gimnazjum w Łobudzicach |
WYRÓŻNIENIA DRUŻYNOWE
Dla najlepszej drużyny Ogólnopolskich Igrzysk Zrzeszenia LZS za promocję miasta i gminy Zelów
LKS Ku Chwale Basketball Zelów
Relacja zdjęciowa