OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

http://lkszelow.pl/images/phocagallery/biegi_przelajowe_patyki_2015/thumbs/phoca_thumb_l_20150508_102136.jpg

8 maja br. nad zalewem "Patyki" koło Zelowa odbyły się V Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Województwa Łódzkiego szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Współorganizatorami było Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Łodzi, MG LKS Zelów. Końcowa kolejność miejsc przedstawia się następująco:

Szkoła Podstawowa dziewcząt

  1. Szkoła Podstawowa w Łękach Szlacheckich powiat piotrkowski
  2. Szkoła Podstawowa w Łękawie powiat bełchatowski
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie powiat bełchatowski
  4. Szkoła Podstawowa w Kurnosie powiat bełchatowski
  5. Szkoła Podstawowa w Łęcznie powiat piotrkowski
  6. Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie powiat bełchatowski
  7. Szkoła Podstawowa w Woli Krzysztoporskiej powiat piotrkowski


Szkoła Podstawowa chłopców

  1. Szkoła Podstawowa w Domiechowicach powiat bełchatowski
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie powiat bełchatowski
  3. Szkoła Podstawowa w Woli Krzysztoporskiej powiat piotrkowski
  4. Szkoła Podstawowa w Łęcznie powiat piotrkowski
  5. Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie powiat bełchatowski
  6. Szkoła Podstawowa w Gomulinie powiat piotrkowski


Szkoła Gimnazjalna dziewcząt

  1. ZSP Opoczno powiat opoczyński
  2. Gimnazjum w Kleszczowie powiat bełchatowski
  3. Gimnazjum Mniszków powiat opoczyński
  4. Gimnazjum Prymusowa Wola powiat opoczyński
  5. ZSO Zelów powiat bełchatowski
  6. Gimnazjum Rozprza powiat piotrkowski
  7. Gimnazjum Wola Krzysztoporska powiat piotrkowski
  8. Gimnazjum Gomulin powiat piotrkowski
  9. Gimnazjum Kurnos powiat bełchatowski

Szkoła Gimnazjalna chłopcy

  1. Gimnazjum Prymusowa Wola powiat opoczyński
  2. Gimnazjum Rozprza powiat piotrkowski
  3. Gimnazjum Żytno powiat radomszczański
  4. Gimnazjum Kleszczów powiat bełchatowski
  5. Gimnazjum Wola Krzysztoporska powiat piotrkowski
  6. ZSO Zelów powiat bełchatowski
  7. Gimnazjum Gomulin powiat piotrkowski
  8. Gimnazjum Kurnos powiat bełchatowski

Szkoła Ponadgimnazjalna dziewcząt

  1. ZSP Kleszczów powiat bełchatowski
  2. ZSO Zelów powiat bełchatowski
  3. ZSR CKP Bujny powiat piotrkowski
  4. ZSP Zelów powiat bełchatowski

Szkoła Ponadgimnazjalna chłopcy

  1. ZSO Zelów powiat bełchatowski
  2. ZSP I Zelów powiat bełchatowski
  3. ZSP II Zelów powiat bełchatowski
  4. ZSR CKP Bujny powiat piotrkowski

Najlepsze drużyny otrzymały puchary i medale ufundowane przez Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi. Powiatowe Zrzeszenie LZS w Bełchatowie i Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie.

<<< Zdjęcia z mistrzostw >>>

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30