19 maja br. na obiekcie "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie gościliśmy najlepsze drużyny w Finałach Wojewódzkich Małej Piłkarskiej Kadry Czeka. Do tegorocznych finałów zakwalifikowało się 8 szkół. Powiat bełchatowski reprezentowały szkoły z LKS "Astoria" Szczerców i Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie (gospodarz). Grano w dwóch grupach, dwie najlepsze drużyny rozegrały mecze półfinałowe a zwycięzcy tych meczy zagrali o I i III miejsca. Najlepsza z drużyn ze Szkoły Podstawowej w Opocznie będzie reprezentować województwo łódzkie w Finałach Ogólnopolskich Małej Piłkarskiej Kadry Czeka. Wśród gości zaproszonych którzy obserwowali zmagania najmłodszych zawodniczek była Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska i Przewodniczący Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łódzki Marek Mazur. Poniżej zamieszczamy wyniki poszczególnych spotkań.

Zapraszamy również na relację zdjęciową w zakładce "Zdjęcia"

Grudzień 2019

Partnerzy:

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej