OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

      19 maja br. na obiekcie "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie gościliśmy najlepsze drużyny w Finałach Wojewódzkich Małej Piłkarskiej Kadry Czeka. Do tegorocznych finałów zakwalifikowało się 8 szkół. Powiat bełchatowski reprezentowały szkoły z LKS "Astoria" Szczerców i Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie (gospodarz). Grano w dwóch grupach, dwie najlepsze drużyny rozegrały mecze półfinałowe a zwycięzcy tych meczy zagrali o I i III miejsca. Najlepsza z drużyn ze Szkoły Podstawowej w Opocznie będzie reprezentować województwo łódzkie w Finałach Ogólnopolskich Małej Piłkarskiej Kadry Czeka. Wśród gości zaproszonych którzy obserwowali zmagania najmłodszych zawodniczek była Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska i Przewodniczący Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łódzki Marek Mazur. Poniżej zamieszczamy wyniki poszczególnych spotkań.

 

 

Zapraszamy również na relację zdjęciową w zakładce "Zdjęcia"

Grudzień 2019
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Partnerzy:

Zapisz się!

Regulamin
ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej


WYSZUKIWARKA