11 listopada b.r w Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie odbyły się XIX Halowy turniej piłki nożnej drużyn OSP Miasta i Gminy Zelów .W turnieju wzięło udział 8 drużyn OSP . W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Do czołowej czwórki zakwalifikowały się dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. W grupie A: OSP Wypychów, i OSP Bujny Szlacheckie, w grupie B: OSP Sromutka i OSP Kociszew.

W wyniku zaciętej rywalizacji w meczach półfinałowych w wielkim finale znalazły się drużyny OSP Kociszew (zwycięzca zeszłorocznego turnieju, oraz wicemistrz powiatu OSP) i OSP Wypychów, mecz zakończył się 2:0 dla OSP Kociszewa. W meczu o III miejsce zwyciężyła drużyna z OSP Bujen Szlacheckich pokonując OSP Sromutkę 4:2.

Zwycięska drużyna będzie reprezentować miasto i gminę Zelów na mistrzostwach powiatu bełchatowskiego drużyn OSP.

Końcowa kolejność miejsc:

I - KSRG OSP Kociszew
II - OSP Wypychów
III - OSP Bujny Szlacheckie
IV - Sromutka
V - KSRG OSP Łobudzice
VI - OSP Bocianicha
VII - KSRG OSP Pożdżenice
VIII - OSP Grabostów

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami poszczególnych mecz oraz do obejrzenia relacji zdjęciowej.

Końcowa kolejność miejsc:

I -      OSP Kociszew