Sylwia Oleśkiewicz – LKS OMEGA Kleszczów, podnoszenie ciężarów – Klasa Mistrzowska |
|
I |
Mistrzostwach Unii Europejskiej – Malta |
XIII |
Mistrzostwach Świata Juniorów – Malezja |
III |
Mistrzostwach Polski Kobiet seniorów w Mroczy |
I |
W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Nowej Rudzie |
Weronika Chojka – LKS OMEGA Kleszczów, Lekkoatletyka klasa I |
|
III |
W Halowych Mistrzostwach Polski juniorów na 200 m – Spała |
III |
W Mistrzostwach Polski LZS na dystansie 100 m – Zamość |
III |
Mistrzostwa Polski na dystansie 200 m – Zamość |
Przemysław Gawrysiak – LKS OMEGA Kleszczów, pływanie klasa mistrzowska |
|
III |
Zimowe Mistrzostwa Polski seniorów i młodzieżowców na dystansie |
VII |
Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców na dystansie |
Klaudia Ołubek – LKS OMEGA Kleszczów, podnoszenie ciężarów, I klasa sportowa |
|
III |
Mistrzostwa Polski Juniorów - Nidzica |
Reprezentantka kraju na Mistrzostwach Europy juniorów – Izrael |
Erwin Misztela – LSKK Bełchatów, kolarstwo, I klasa sportowa |
|
XI |
Szosowe Mistrzostwa Polski juniorów – Świdnica |
V |
Puchar Polski w Przełajach – Częstochowa |
VIII |
Puchar Polski w Przełajach – Sławno |
Dawid Pauliński – LSKK Bełchatów, kolarstwo, I klasa sportowa |
|
XII |
W Mistrzostwach Polski szosowych juniorów – Świdnica. |
V |
W Klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski w Kryteriach Ulicznych |
Karolina Stępień – LSKK Bełchatów, kolarstwo, juniorka młodsza |
|
X |
Górskie Szosowych Mistrzostwach Polski – Wysowa Zdrój |
VII |
Mistrzostwa Polski w jeździe dwójkami – Goliszowe Wielkie |
VI |
Puchar Polski w jeździe na czas – Turawa |
VI |
Puchar Polski w jeździe na czas – Koziegłowy |
VII |
Puchar Polski w jeździe na czas – Tarnowo Podgórne |
Patrycja Hałubińska – LSKK Bełchatów, kolarstwo, juniorka młodsza |
||
XI |
Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski – Wysowa Zdrój |
|
VII |
Mistrzostwa Polski w jeździe dwójkami – Golesze Wielkie |
|
VII |
Puchar Polski ze startu wspólnego – Tarnowo Podgórne |
|
X |
Puchar Polski ze startu wspólnego – Pińczyca |
|
Mateusz Pawlak – ULKS ZSO Zelów, lekkoatletyka, II Klasa sportowa |
|
|
II |
Ogólnopolskie masowe biegi przełajowe LZS 2000 metrów- Wolbórz |
|
III |
Mistrzostwa makroregionu na 1000 metrów – Łódź |
|
I |
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w biegu na 1000m – Łódź |
|
Magdalena Malenta – LZS ZSP Zelów, lekkoatletyka |
|
VI |
Ogólnopolskie masowe biegi przełajowe na 3000 metrów- Wolbórz |
IX |
Ogólnopolskie Igrzyska LZS w Piłce Nożnej – Tarnowo Podgórne |
Mistrzyni LZS województwa Łódzkiego w warcabach 100-polowych – Lututów |
|
Mistrzyni LZS Województwa Łódzkiego w trójskoku , rzucie oszczepem – Piotrków Trybunalski |
Wiktor Kaczmarek – LSKK Bełchatów, kolarstwo, kategoria młodzik |
|
IV |
Mistrzostwa Polski LZS ze startu wspólnego – Turawa |
I |
Mistrzostwa Makroregionu młodzików MTB – Łódź |
II |
Mistrzostwa Makroregionu w jeździe dwójkami – Bartoszewice |
Łukasz Nowicki – LSKK Bełchatów, kolarstwo młodzik |
|
II |
Mistrzostwa Makroregionu młodzików MTB, w jeździe dwójkami i ze startu wspólnego |
II |
Mistrzostwa Makroregionu młodzików MTB, w jeździe dwójkami i ze startu wspólnego |
V |
Mistrzostwa Makroregionu młodzików MTB, w jeździe dwójkami i ze startu wspólnego |
Natalia Pędziwiatr, LKS Stomil Bełchatów, kolarstwo, kategoria młodziczka |
|
IX |
Mini Tour de Polegne – Zakopane |
VII |
Mistrzostwa Śląska w jeździe na czas – Koziegłowy |
II |
Sprint drużynowy w MMM na torze – Łódź |
II |
Wyścig dwójkami w MMM na czas – Bratoszowice |
Izabela Chmielecka – LKS Stomil Bełchatów , kolarstwo, kategoria młodziczka |
|
II |
Wyścig drużynowy MMM na torze – Łódź |
II |
Wyścig drużynowy MMM na czas – Bratoszowice |
III |
Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w konkurencji 1000m – Łódź |
ODKRYCIE SPORTOWE ROKU 2016
Gabriela Chmielewska – Szkoła Podstawowa Kurnos, lekkoatletyka |
|
I |
Mistrzostwa LZS wojewódzkie SP w biegu na 600m – Kutno |
II |
Halowe Mistrzostwa , LZS województwa łódzkiego na 600 m – Spała |
IV |
Wojewódzkie Biegi Przełajowe na 800 m – Wolbórz |
Oliwia Skalska – Szkoła Podstawowa w Łękawie, warcaby |
|
I |
Mistrzostwa LZS do 10 lat w warcabach 64 polowych – Drużbice |
I |
Warcaby 100 polowe do 10 lat – Lututów |
Mateusz Książczyk – Zespół Szkolny – przedszkolny Drużbice , lekkoatletyka |
|
I |
Liga lekkoatletyczna w biegu na 60 m – Kleszczów |
III |
Liga Liga lekkoatletyczna w biegu na 60 m – Kleszczów |
Jakub Kokosiński – LKS Omega Kleszczów, lekkoatletyka |
|
I |
Rzut ligi lekkoatletycznej – Kleszczów |
Czołowy zawodnik sekcji piłki nożnej rocznik 2003 |
Michał Gawlik – Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie , lekkoatletyka |
|
IV |
Ogólnopolskie biegi przełajowe LZS na dystansie 800m - Wolbórz |
Anna Wędzik – Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie , lekkoatletyka |
|
I |
Liga LA województwa Łódzkiego w skoku w dal – Kleszczów |
VII |
Halowe mistrzostwa lekkoatletyka SP w skoku w dal – Spała |
Maja Naturalna – LSKK Bełchatów , kolarstwo |
|
III |
Mistrzostwa Makroregionu młodzików w jeździe dwójkami – Bratoszowice |
VI |
MMM w MTB – Łódź |
TRENER – WYCHOWAWCA
Wyróżnienia równorzędne
Tomasz Bednarski – LKS Omega Kleszczów, lekkoatletyka |
Andrzej Gudzio – LZS Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie |
Jan Konieczny – ULKS Kusy Łobudzice, tenis stołowy |
Mariusz Kryza – ULKS ZSO w Zelowie, Lekkoatletyka |
Tadeusz Książczyk – LKS Stomil Bełchatów, tenis stołowy |
Kazimierz Kwapisiewicz – LKS Stomil Bełchatów, szachy |
Sebastian Ołubek – LKS Omega Kleszczów, podnoszenie ciężarów |
Robert Pawlicki – LKS Omega Kleszczów, pływanie |
Stefan Piasecki – LSKK Bełchatów, kolarstwo |
Bogdan Stasiak – LKS Stomil Bełchatów, kolarstwo |
Agnieszka Wdowiak – Gimnazjum Rasy, lekkoatletyka, warcaby |
WYRÓŻNIENIE ZESPOŁOWE ROKU 2016
LKS STOMIL BEŁCHATÓW – Szachy |
|
VI |
Ogólnopolski turniej szachowy LZS o Złotą Wieżę – Mielno |
Mistrz LZS województwa Łódzkiego w turnieju o Złotą Wieżę - Nieborów |
LKS KU CHWALE BASKETBALL ZELÓW – Koszykówka |
|
I |
Turniej koszykówki podczas XIX Ogólnopolskich Igrzysk LZS – Tarnowo Podgórne |
Mistrzostwo Województwa Łódzkiego LZS – Łobudzice |
BLOK INTEGRACYJNY – WYRÓŻNIENIA RÓWNORZĘDNE
Za uzyskane wyniki podczas XIX Ogólnopolskich Igrzysk LZS – Tarnowo Podgórne województwo Wielkopolskie
JUSTYNA BETON – SPON Zelów |
|
LESŁAW JAŃCZYK – LKS Omega Kleszczów |
|
III |
Tenis Stołowy w deblu |
Start w sześciu dyscyplinach |
|
MICHAŁ KLUKA |
|
KAMIL NOWAK – SPON Zelów |
RYWALIZACJA SPORTOWA GMIN
I |
Zelów |
II |
Kleszczów |
III |
Bełchatów |
IV |
Drużbice |
V |
Szczerców |
VI |
Rusiec |
VII |
Kluki |
Relacja zdjęciowa