Dzień Dobry.

Za nim wejdziemy w okres świąteczny Wielkanocny w imieniu Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Zelowskiej Sekcji Warcabowej Serdecznie zapraszamy na II WIOSENNY TURNIEJ W WARCABACH 64-POLOWYCH dla mieszkańców miasta i gminy Zelów. Chcemy zaprosić do uczestnictwa wszystkich mieszkańców naszego miasta i gminy Zelów niezależnie od wieku, bez żadnych podziałów na lepszych i gorszych.

Gwarantujemy doskonałą zabawę na dystansie 9 rund, bez względu czy wygrywasz daną partię czy ją przegrywasz… grasz dalej… więc nie zrażaj się… gramy OPEN, czyli system kojarzenia mieszany… Zachęcamy dzieci, młodzież szkolną, dorosłych, rodziców, opiekunów jak i również osoby starsze do wzięcia udziału w tegorocznym wiosennym turnieju w ramach spędzenia wolnego czasu oraz wspólnej zabawy.

Dziękujemy Burmistrzowi Zelowa Panu Tomaszowi Jachymkowi za objęcie Honorowego Patronatu 😊 Dziękujemy również dyrekcji Domu Kultury w Zelowie za przychylność i akceptacje naszego pomysłu jak i również pomoc w zrealizowaniu zorganizowania turnieju. Co do wyróżnień - będą dla najlepszych w poszczególnych kategoriach statuetki – medale, oraz nagrody rzeczowe ufundowane wspólnie przez MG LKS w Zelowie. Być może przygotujemy dla Państwa słodką niespodziankę, o szczegółach dowiecie się Państwo w następnym poście.

Już niebawem, bo tydzień później w Domu Kultury w Zelowie będziemy chcieli dla Państwa zorganizować również turniej dla mieszkańców miasta i gminy Zelów, tym razem o tematyce szachowej.

Regulamin turnieju zostanie udostępniony już wkrótce… kiedy? do końca tego tygodnia… na stronie internetowej: www.lkszelow.pl , jak i również Zelowskiej Sekcji Warcabowej: www.warcaby.lkszelow.pl.

Pozdrawiamy :=)

Zelowska Sekcja Warcabowa przy Miejsko-Gminnym Ludowym Klubie Sportowym w Zelowie.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej poświęconej dyscyplinie warcabowej:

www.warcaby.lkszelow.pl