Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

     Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie informuje iż 14 czerwca o godz. 730 z pod siedziby MG LKS Zelów odbędzie się wyjazd na Letnie Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS Województwa Łódzkiego, które odbędą się w Ręcznie (powiat piotrkowski). Organizatorem tego rocznych igrzysk będzie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi.

     Reprezentacja miasta i gminy weźmie udział w konkurencjach: piłka koszykowa (kobiet i mężczyzn), piłka nożna (kobiet i mężczyzn), piłka siatkowa (kobiet i mężczyzn), przeciąganie liny, lekkoatletyka (skok w dal, pchnięcie kulą, biegi przełajowe) oraz innych dyscyplinach sportowych. Nie zabranie również konkurencji dla osób niepełnosprawnych w ramach bloku integracyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem tego rocznych igrzysk.

Liczymy na Twoją obecność! Pamiętaj! 14 czerwiec br. godz. 730, wyjazd z pod siedziby MG LKS!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin