Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

    Jak co roku w okresie jesiennym w Szkole Podstawowej w Wadlewie (gm. Drużbice) odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych kobiet i mężczyzn. Grano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Miasto i gminę Zelów reprezentowała młodzież ZSP Zelów i MG LKS Zelów.

    W wyniku rywalizacji w kategorii indywidualnej 1999 i starsze kobiet I miejsce zajęła Sylwia Trębacz. W kategorii mężczyzn 1999 i starsi II miejsce Brzozowski Józef, VI Krajda Szczepan, VIII Waleszczyk Zdzisław, IX Wrzesiak Dawid. Zelów reprezentowała Magdalena Malenta, Magdalena Zawodzińska, Woźniak Kamil, Zientarski Szymon.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin