Jak co roku Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie będzie współorganizatorem XIX Turnieju Halowej Piłki Nożnej drużyn "Oldboy" o puchar Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej. Inicjatorem nieprzerwanie od dziewiętnastu lat jest Zdzisław Kamola. Turniej ten odbędzie się 5 marca br. od godziny 9:30 w hali sportowej przy ZSP w Zelowie. Do tegorocznego turnieju zgłosiło się 6 drużyn: "Team" Kamola Zelów, "Oldboys" Zelów, "Astoria" Szczerców, Elektrownia Bełchatów, Oldboy Widawa. W wyniku wcześniejszego rozlosowania poniżej przedstawiamy kolejność spotkań.