Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

    Jak co roku Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie będzie współorganizatorem XIX Turnieju Halowej Piłki Nożnej drużyn "Oldboy" o puchar Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej. Inicjatorem nieprzerwanie od dziewiętnastu lat jest Zdzisław Kamola. Turniej ten odbędzie się 5 marca br. od godziny 9:30 w hali sportowej przy ZSP w Zelowie. Do tegorocznego turnieju zgłosiło się 6 drużyn: "Team" Kamola Zelów, "Oldboys" Zelów, "Astoria" Szczerców, Elektrownia Bełchatów, Oldboy Widawa. W wyniku wcześniejszego rozlosowania poniżej przedstawiamy kolejność spotkań.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin