(Zwycięzca tegorocznego turnieju - Oldboy Widawa)

5 lutego br. na hali sportowej przy ZSP w Zelowie odbył się amatorski XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej drużyn "Oldboy" o puchar Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej. W turnieju tym udział wzięło 6 drużyn oldboy. Po niezwykle zaciętej i wyrównanej walce zwycięzcą tegorocznej edycji została drużyna Oldboy Widawa. W kategorii indywidualnej najlepszym strzelcem został - bramkarz Andrzej Lotczyk z "Marex" Bachorzyn, najlepszego bramkarza wybrano Michała Jabłońskiego z Oldboy Widawa który nie wpuścił podczas całego turnieju ani jednej bramki. Celem turnieju jak co roku była wspólna zabawa, zdrowa rywalizacja i integracja. Dziękujemy przybyłym drużynom za udział w naszych zawodach i zapraszamy już za rok na Jubileuszowy XX turniej.