Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

{jcomments off}

Szanowne szachistki i szachiści!

    Przypominamy iż nieuchronnie wielkimi krokami zbliżamy się do finału XXVI Otwartych Mistrzostw Zelowa w Szachach im. Stanisława Komidzierskiego. W tegorocznej edycji jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa liczne nagrody finansowe w różnych kategoriach (regulamin dostępny jest na stronie internetowej organizatora mistrzostw www.szachy.lkszelow.pl). Jest to wspaniały moment by móc sprawdzić swoje możliwości rywalizacując z najlepszymi szachistami z całej Polski!

     Przypominamy, iż w dalszym ciągu możecie wysyłać swoje imienne zgłoszenia za pomocą konta na Chessarbiter oraz mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Aby spełnić wszystkie wymagania należy przesłać w/w zgłoszenie do 1 kwietnia br. oraz zaopatrzyć się w zestaw szachowy (figury, szachownica + zegar). W przypadku braku zestawu szachowego po wcześniejszym ustaleniu mailowym / telefonicznym z organizatorem mistrzostw jesteśmy w stanie nieodpłałtnie udostępnić zestaw szachowy.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin